Aktualizuj

2022-07-12T14:18:07.847Z

(Zdjęcie: Apple)

Bardzo tęsknię za Spice Girls. Właśnie trafili na playlistę, której słucham, 2 Zostań 1, jeśli jesteś zainteresowany, i tlą się od bardzo krótkiego czasu.

Nadal uważam, że Viva Forever była smutniejszą piosenką. Ale jestem, więc jestem.

2022-07-12T14:07:25.478Z

Zegarek Apple 7! Taniej niż kiedykolwiek za 297 €!

Eksperymentalny tancerz uliczny Jin Lee Baobei w nowej opasce sportowej Pride Edition do Apple Watch

(Źródło zdjęcia: Apple/Collier Schorr)

Zobacz eksperymentalnego tancerza ulicznego Jin Lee Baobei w nowej opasce sportowej Pride Edition do Apple Watch. Jest bardzo zadowolona ze swojego nowego stroju lalki i założę się, że zapłaciła pełną cenę. A może Apple dał ci jeden w ramach kampanii, kto wie.

Tak czy inaczej, nie musisz wydawać dużych pieniędzy (ani rozpoczynać kariery w eksperymentalnym tańcu ulicznym, jeśli nie chcesz), aby zdobyć nowy zegarek Apple.

do Za 297 euro możesz dostać zegarek Apple Watch 7 o średnicy 41 mm – Używam jednego od miesięcy, a większy ekran jest zdecydowanie przyjemniejszy dla oczu, chociaż wciąż spodziewam się dwóch dni pracy na baterii.

Jeśli chcesz większą wersję 45mm, wtedy będziesz musiał wydać 309 €co jest całkiem rozsądne.

2022-07-12T14:03:04.227Z

Witamy na naszym blogu na żywo, w którym przedstawiamy szczęśliwym mieszkańcom Stanów Zjednoczonych Ameryki najlepsze oferty Prime Day 2022. Gotowi dołączyć do nas po okazyjnej cenie?

Mam nadzieję, że tak, szukam ofert od prawie dziesięciu lat i uwielbiam, nie, kocham, blog na żywo, który przeprowadzi Cię przez to wszystko.

Chwyć zimnego drinka, usiądź wygodnie i pozwól, by oferty spłynęły po tobie jak chłodna, uspokajająca rzeka (ale oczywiście wydawaj tylko na rzeczy, na które naprawdę chcesz — nie chcemy, aby ludzie przepłacali lub mieli tutaj godnych pożałowania kupujących.

Udostępnij to