Jeśli jesteś fanem wyścigów lub symulacji lotu, nie chcesz przegapić szerokiej gamy zniżek na urządzenia peryferyjne Thrustmaster dostępne teraz w Amazon.

W ramach umów Prime Day Amazon obniżył ceny na szereg produktów Thrustmaster, w tym kontrolery lotu, kierownice wyścigowe, a nawet kontrolery. Oznacza to, że teraz możesz kupić Thrustmaster T.Flight Hotas 4 za niespełna 60 euro, kontroler ESWAP S za mniej niż 100 euro i zaoszczędzić ponad 100 euro na kierownicy wyścigowej T-GT II, ​​z wieloma innymi zniżkami. . (Nie jesteś w Wielkiej Brytanii? Przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w Twojej okolicy.)

Produkty Thrustmaster zazwyczaj kosztują sporo, więc rabaty Amazon są mile widziane, zwłaszcza że istnieje wiele ofert na różne budżety.

Spis treści

Najlepsze oferty dnia Thrustmaster Prime Day

Koła wyścigowe i urządzenia peryferyjne

Chwyty i urządzenia peryferyjne

Najlepsze oferty dnia Thrustmaster Prime Day

Koła wyścigowe i urządzenia peryferyjne

Chwyty i urządzenia peryferyjne

Kierowcy

Thrustmaster jest bez wątpienia znaną marką, jeśli chodzi o symulację lotu i urządzenia peryferyjne do wyścigów. Dlatego szczególnie cieszę się, że niektóre produkty, które pojawiły się na naszych top listach, są przecenione w wyprzedażach Amazon Prime Day.

Na przykład Thrustmaster T16000M FCS Hotas pojawia się na naszej liście najlepszych urządzeń peryferyjnych Microsoft Flight Simulator, a Thrustmaster T-GT II (ulepszona wersja T-GT na naszej liście najlepszych kierownic wyścigowych) również otrzymał przyzwoity rabat .

Ale jeśli chcesz poczekać na większe rabaty, radzę poczekać do Czarnego Piątku 2022, ponieważ zazwyczaj widzimy duże oszczędności na różnych urządzeniach lotniczych i wyścigowych, zwykle dłużej niż Prime Day.

Więcej ofert Thrustmaster

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, w Internecie znajdziesz najniższe ceny drążków sterowych, kierownic wyścigowych i kontrolerów Thrustmaster wraz z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Najlepsze oferty Thrustmastera dnia

Więcej ofert Prime Day

Udostępnij to