Aktualizuj

2022-11-23T11:06:44.347Z

(Źródło zdjęcia: Future/Sony)

Witajcie ludzie! To jest Vic Hood, zastępca redaktora TRG. W ciągu najbliższych kilku godzin przyniosę ci wszystkie najlepsze oferty gier w Czarny piątek, zanim przekażę je mojemu szanowanemu koledze Rhysowi Woodowi. Więc chodźmy.

Jeśli szukasz świetnego zestawu słuchawkowego do PlayStation 5, masz szczęście. Już teraz widzimy zniżki na niektóre z najlepszych zestawów słuchawkowych PS5 w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii u różnych sprzedawców detalicznych.

W Stanach Zjednoczonych możesz zaoszczędzić nieco ponad 30 USD na bezprzewodowym zestawie słuchawkowym PlayStation PULSE 3D (Otwiera się w nowej karcie), 20 USD na Razer X Kaira (Otwiera się w nowej karcie), 50 USD na Astro Gaming A50 (Otwiera się w nowej karcie). nowa karta) i ponad 90 € (!) na EPOS H3 Hybrid (otwiera się w nowej karcie).

Również w Wielkiej Brytanii jest 18 euro zniżki na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation PULSE 3D – otwiera się w nowej karcie (i 20 euro zniżki na Midnight Black Edition – otwiera się w nowej karcie)), 70 euro na Astro Gaming A50 (otwiera się w nowa karta) nowa karta), prawie 30 € zniżki na Razer Kaira X (otwiera się w nowej karcie) i 70 € zniżki na SteelSeries Arctis 7P + (otwiera się w nowej karcie).

Chociaż spodziewam się, że niektóre z tych zestawów słuchawkowych spadną bliżej wielkiego dnia w piątek, jeśli chcesz uzyskać zniżkę na świetny zestaw słuchawkowy PS5, nie możesz się pomylić z tymi ofertami.

MY

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Udostępnij to