Oferty monitora w Czarny piątek 2022: Pierwsze oferty są już dostępne

Oferty monitora w Czarny piątek 2022: Pierwsze oferty są już dostępne

Oferty na monitory w Czarny piątek piętrzą się teraz, gdy dzieli nas mniej niż tydzień od wielkiego dnia, a już były duże rabaty. Wciąż jednak pojawia się wiele ofert.

Wraz z oficjalnym rozpoczęciem Czarnego piątku 2022 r. 25 listopada wielu sprzedawców detalicznych już kliknęło przycisk rozpoczęcia świątecznych wyprzedaży. Te oferty są zwykle tak dobre, jak te publikowane w wielki dzień, więc nie musisz czekać do Czarnego piątku.

Potwierdza to niedawny raport firmy Adobe (otwiera się w nowej karcie), w którym przyjrzano się zmianom cen zakupów świątecznych w 2021 r. i stwierdzono, że ceny gwałtownie spadły na początku listopada, utrzymywały się na niskim poziomie przez cały miesiąc i ponownie wzrosły w grudniu.

Będziemy nadal regularnie aktualizować tę stronę o nowe oferty, aby mieć pewność, że otrzymasz najlepsze oferty w listopadzie. Przewiń w dół, aby zobaczyć nasze najlepsze oferty z wyprzedaży, a poniżej znajdziesz nasze najlepsze wskazówki dotyczące zakupów dla każdego, kto chce kupić nowy monitor w Czarny piątek.

Sprzedaż monitorów w Czarny piątek (USA): Szybkie łącza

Monitor WYPRZEDAŻY W CZARNY PIĄTEK (Wielka Brytania): SZYBKIE LINKI

Dzisiejsze najlepsze oferty monitorów

Monitor WYPRZEDAŻY NA CZARNY PIĄTEK (AU): SZYBKIE LINKI

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert na monitory

https://lacomparacion.com/wp-content/uploads/2021/12/1639016884_669_El-acuerdo-de-Google-evita-que-Roku-siga-el-mismo.gif

Czy powinieneś poczekać na wyprzedaż monitorów w Czarny piątek?

Czarny piątek zbliża się wielkimi krokami, a ważne pytanie, które należy sobie zadać, brzmi: czy poczekać do dnia zakupu monitora? Odpowiedź jest nieco bardziej złożona, ponieważ ceny monitorów znacznie spadły w listopadzie.

Jeśli możesz poczekać, czekanie do Czarnego piątku byłoby świetnym sposobem na wykorzystanie okazji, która z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Najprawdopodobniej przekonasz się również, że możesz uzyskać mocniejsze monitory z lepszymi specyfikacjami niż te, które są obecnie dostępne na rynku, co jest korzystne, ponieważ lepsze specyfikacje oznaczają trwalszy produkt.

Jednak komputery PC, zwłaszcza teraz w gospodarce opartej na pracy z domu, są niezwykle ważne dla wielu gospodarstw domowych, a niektórzy ludzie nie mogą sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie na monitor. Jeśli tak, zdecydowanie zainwestuj w jedną już teraz, ponieważ istnieje mnóstwo świetnych ofert, nawet jeśli nie pokrywają się one ze spadkami cen w Czarny piątek.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KUPOWANIA: 3 NAJLEPSZE MONITORY DO OGLĄDANIA W CZARNY PIĄTEK

1. Ultracienki, ergonomiczny ekran LG 32UN880

Najlepszy monitor stacjonarny 4K
Jeśli chcesz ulepszyć swoje miejsce pracy za pomocą nowego wyświetlacza, nie możesz się pomylić z LG 32UN880 UltraFine Display Ergo, który został już znacznie obniżony od czasu jego wprowadzenia na rynek. Wraz z pojawieniem się na rynku zupełnie nowej gamy wyświetlaczy montowanych na komputerach stacjonarnych, ten jest przygotowany na duże rabaty w Czarny piątek. Czytaj więcej: Przegląd Ergo wyświetlacza LG 32UN880 UltraFine

do

Przeciw

Najlepszy zakrzywiony monitor do gier dla większości ludzi

Jeśli chodzi o zakrzywione monitory do gier 4K z wysokimi częstotliwościami odświeżania, ogólnie można spodziewać się wydania całkiem niezłego grosza, ale to właśnie sprawia, że ​​Gigabyte M32UC jest jednym z naszych ulubionych. Jest już niewiarygodnie przystępny cenowo, ale wraz z nadchodzącym Czarnym piątkiem zdecydowanie spodziewamy się ofert na ten temat. Czytaj więcej: Recenzja Gigabyte M32UC

do

Przeciw

Najlepszy monitor 2K
Ceny wielu monitorów 2K (2560 x 1440p) spadają przed Czarnym piątkiem, ale jeśli zobaczysz w sprzedaży BenQ EX3203R, nadaj mu solidny wygląd. Jest teraz trochę starszy, ale nadal jest jednym z naszych absolutnych faworytów i wiemy, że nie będziesz rozczarowany, zwłaszcza jeśli możesz go złapać za naprawdę niską cenę w tym miesiącu. Przeczytaj więcej: Recenzja BenQ EX3203R

do

Przeciw

Kiedy w 2022 roku rozpoczną się najlepsze oferty na monitory w Czarny piątek?

Czarny piątek wypada w tym roku 25 listopada i zgodnie z tradycją od czasu do czasu spodziewamy się dużych wyprzedaży. Tradycyjnie najlepsze rabaty były w danym dniu i chociaż jest to generalnie prawda, w ostatnich latach sprzedawcy detaliczni częściej ogłaszali ceny w Czarny piątek wcześniej, na przykład na początku tygodnia Święta Dziękczynienia.Dziękuję, jeśli nie wcześniej.

Jeszcze przed tym tygodniem w miesiącu poprzedzającym ten wyjątkowy dzień jest wiele wyprzedaży, niektóre już w październiku. Na podstawie zeszłorocznych ofert niektóre z nich mogą być zbliżone lub nawet takie same jak oferty w Czarny piątek i nie tylko. I jest to trend, który powinien zostać powtórzony w tym roku.

W 2021 r. wielu sprzedawców detalicznych, takich jak Dell, Amazon i Best Buy, wprowadziło pierwsze oferty dotyczące monitorów w Czarny piątek na początku listopada, które zostały już powtórzone w listopadzie 2022 r., więc miej ich na oku.

Wykres Adobe pokazujący, że ceny komputerów osobistych spadły o prawie 15% w listopadzie 2021 r

Według firmy Adobe ceny komputerów zaczynają spadać w październiku, a najniższe ceny notowane są w listopadzie. (Źródło zdjęcia: Adobe)

Gdzie będą najlepsze oferty na monitory w Czarny piątek?

MY:
Amazon — szeroki wybór monitorów domowych i gamingowych(Otwiera się w nowej karcie)
Best Buy: regularne rabaty na monitory 4K, zakrzywione i o niskim opóźnieniu (otwiera się w nowej karcie)
Newegg: najlepsze dla monitorów do gier(Otwiera się w nowej karcie)
Walmart – dobry wybór niedrogich niedrogich ekranów(Otwiera się w nowej karcie)
Adorama: duże zakrzywione wyświetlacze premium 4K(Otwiera się w nowej karcie)

Wielka Brytania:
Amazon: szeroki wybór i różnorodność ofert monitorów (otwiera się w nowej karcie)
Argos: Wyprzedaż starszych modeli, ale nadal dobra (otwiera się w nowej karcie)
Currys: dostępne niedrogie monitory do komputerów stacjonarnych i gier (otwiera się w nowej karcie)
Dell: najlepsze dla wysokiej klasy monitorów Alienware(Otwiera się w nowej karcie)
Ebuyer - Niezła mieszanka szybkich ekranów gier i świetnych ekranów do pracy (otwiera się w nowej karcie)

Jak mogę uzyskać najlepsze oferty na monitor w Czarny piątek?

Monitor pokazujący obraz miasta.

(Źródło zdjęcia: Future/BenQ)

Na jakie specyfikacje powinienem zwrócić uwagę, kupując monitor w Czarny piątek?

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, szukając sprzedaży monitorów w Czarny piątek, jest to, że sprzedawcy detaliczni próbują wycofywać stare zapasy. Oznacza to, że możesz znaleźć coś, co wygląda na dużo, tylko po to, by dowiedzieć się później, że monitor ma kilka lat i ma przestarzałe specyfikacje. Oczywiście nie oznacza to, że jest bezużyteczny, ponieważ większość monitorów nadal doskonale nadaje się do użytku.

Pamiętaj, że monitory powinny mieć rozdzielczość co najmniej 1080p, czyli minimalną rozdzielczość HD, najlepiej 4k, jeśli możesz sobie na to pozwolić, ale 1080p nadal jest w porządku. Stamtąd Twoje potrzeby będą się różnić w zależności od rodzaju pracy, do której potrzebujesz monitora.

Na przykład, jeśli wykonujesz profesjonalną pracę, taką jak fotografia lub edycja wideo, potrzebujesz monitora z przestrzeniami kolorów, które umożliwiają dobrą korekcję kolorów. Obsługa gamy kolorów co najmniej tak wysoka, jak DCI-P98 3%, ponieważ gwarantuje to, że każdy inny monitor wyświetlający ten profesjonalny sprzęt będzie widział obrazy i wideo we właściwych kolorach na wszystkich poziomach. Jasność jest również ważnym czynnikiem wpływającym na jakość obrazu i dokładność kolorów, przy czym im wyższa liczba, tym lepiej. 200 nitów i więcej to świetny punkt wyjścia.

Tymczasem w przypadku monitorów do gier dwa najważniejsze czynniki poza rozdzielczością to częstotliwość odświeżania i czas reakcji. W przypadku pierwszego z nich im wyższa liczba, tym lepiej, ponieważ reprezentuje liczbę odświeżeń obrazu na ekranie na sekundę. Częstotliwości odświeżania 144 Hz i wyższe są szczególnie dobre.

Ta ostatnia powinna mieć jak najniższą liczbę, ponieważ reprezentuje czas potrzebny do zmiany koloru na inny, niższe liczby oznaczają znacznie ostrzejszy i wyraźniejszy obraz. Czas reakcji 1 ms jest szczególnie dobry w grach i właśnie tego powinieneś szukać.

A co z ofertami monitorów do gier w Czarny piątek?

Jeśli kupujesz profesjonalny monitor, 3% gama kolorów DCI-P98 obsługiwana przez zestaw przestrzeni kolorów, takich jak Adobe RGB, sRGB, Rec. 709, jest niezbędna do zapewnienia najwyższej i najdokładniejszej jakości kolorów i obrazu. W przypadku monitora do gier wysoka częstotliwość odświeżania i krótki czas reakcji są ważne dla płynnej i responsywnej sesji gry.

Jeśli szukasz tańszych monitorów, pamiętaj, że niektórzy producenci mogą zrezygnować z innych specyfikacji, aby obniżyć tę cenę. Na przykład jeden z tanich monitorów sprzedawanych w zeszłym roku ma jakość dźwięku poniżej średniej, aby zrównoważyć inne wysokie specyfikacje, takie jak rozdzielczość 4k. Aby uzyskać więcej wskazówek, sprawdź naszą stronę z ofertami monitorów w Czarny piątek.