Oferty telewizji na żywo w Czarny piątek: inteligentne telewizory za 89 USD, tanie OLED i nie tylko

Oferty telewizji na żywo w Czarny piątek: inteligentne telewizory za 89 USD, tanie OLED i nie tylko

Aktualizuj

2022-11-21T11:16:56.295Z

oferty telewizyjne

(Zdjęcie: przyszłość)

Duże ekrany z ograniczonym budżetem

Telewizory z dużym ekranem stawały się coraz tańsze w ostatnich latach, a teraz jesteśmy w punkcie, w którym mamy absolutnie fantastyczne opcje, które nie zrujnują banku. Oto kilka świetnych opcji, które widzieliśmy w Best Buy.

Ta pierwsza opcja dotyczy bardzo przystępnego cenowo wyświetlacza Insignia, który jest obecnie dostępny w sprzedaży detalicznej. To, co kochamy w tym, to nie tylko ekran o przyzwoitej wielkości, ale także jedna z najlepszych platform do przesyłania strumieniowego w postaci wbudowanego Fire OS. Połączenie tego z tanim inteligentnym głośnikiem firmy Amazon (jak Echo Dot za 14.99 USD) to świetny sposób na rozpoczęcie konfiguracji inteligentnego domu z ograniczonym budżetem.

Nasza druga oferta telewizyjna w Czarny piątek w Best Buy jest nieco droższa, ale równie dobra, jeśli chcesz mieć przyzwoity rozmiar ekranu.

Ten monitor TU690T ma solidny zestaw funkcji w swojej cenie, z bardzo szybkim procesorem do skalowania rozdzielczości. Jasne, nie będzie miał jasności znanych ekranów QLED firmy Samsung (jest to ekran LED), ale ma najniższą cenę i zapewnia mnóstwo funkcji Smart TV do uruchomienia. Zdecydowanie warto sprawdzić z prawie 300 € zniżki.

2022-11-21T10:18:50.278Z

dzięki za dołączenie do nas

Witamy w naszej relacji na żywo z najnowszych ofert telewizyjnych w Czarny piątek.

Być może zastanawiasz się, dlaczego już tu jesteśmy, skoro do wielkiego dnia pozostały jeszcze cztery dni. Cóż, są teraz setki ofert na żywo, więc możesz złapać okazję przed pośpiechem w piątek.

Zaokrąglimy to wszystko, od tanich inteligentnych telewizorów o wartości 100 USD po budżetowe ekrany w najniższych cenach, po oszczędności do 3,000 USD na niektórych z najbardziej ekskluzywnych telewizorów OLED i QLED.

Jesteśmy tutaj, aby dzielić się najlepszymi ofertami telewizyjnymi w Czarny piątek, więc miej oko na regularne aktualizacje.