Aktualizuj

2022-11-25T03:01:52.470Z

lg c2 jesteś

(Zdjęcie: przyszłość)

Witamy w Czarny piątek, miłośnicy telewizji!

Nadszedł wielki dzień! Dziękujemy za dołączenie do naszej relacji na żywo z najnowszych ofert telewizyjnych w Czarny piątek.

Śledziliśmy oferty przez cały miesiąc, więc śledziliśmy świetne oferty, które wciąż trwają, oraz nowe oferty, które pojawiły się w Czarny piątek.

Nasz zespół ekspertów AV przeszukał wyprzedaże w poszukiwaniu zniżek na telewizory, które oceniliśmy najwyżej (lub są tak duże i soczyste, że musimy ci o nich powiedzieć) i przedstawiamy je tutaj dzisiaj.

Nie zapomnij też o usługach przesyłania strumieniowego! Istnieje również kilka świetnych ofert, więc je również zbadamy i wyjaśnimy, dlaczego uważamy, że warto je teraz kupić.

2022-11-25T03:04:00.082Z

Nie przegap tej 1-calowej oferty LG C65!

To niesamowita okazja na telewizor OLED w Czarny piątek, szczególnie dla graczy, ale także dla kinomanów. Możesz teraz kupić 1-calowy telewizor OLED LG C65 za jedyne 1,197 USD (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie) na Amazon, co jest jak dotąd najniższą ceną.

Amazon podał swoją poprzednią cenę na 2,499 euro, co nie jest dokładnie poprawne, to była cena początkowa. Ostatnio było to około 1,500 €, co było najniższym wynikiem w historii, więc nadal notujemy spadek o 20% w stosunku do poprzedniego najwyższego poziomu.

LG C1 to model z 2021 roku, a kiedy go sprawdziliśmy, daliśmy mu pięć gwiazdek i byliśmy zadowoleni z jakości obrazu i technologii, którą można ulepszyć. Teraz jest nowsza wersja (LG C2), która jeszcze bardziej poprawia jakość obrazu… ale robi to za wyższą cenę. Koszt zaledwie 1,200 euro sprawia, że ​​LG C1 ma doskonały stosunek jakości do ceny.

Udostępnij to