Epicka oferta telewizyjna Super Bowl na telewizor QLED od

Oferty na Super Bowl TV trafiły do ​​Samsunga, a my właśnie zauważyliśmy ogromną zniżkę na ten niesamowity telewizor QLED. Przez ograniczony czas możesz kupić 75-calowy telewizor Neo QLED Samsunga w cenie 1,999.99 2,999.99 USD (było 1,000 XNUMX USD). To ogromna zniżka w wysokości XNUMX euro i najniższa cena, jaką widzieliśmy za ekran QLED.

Idealny do oglądania Super Bowl: ten 75-calowy telewizor zapewnia oszałamiający obraz z jasnymi, odważnymi kolorami i realistycznymi obrazami dzięki technologii Quantum Dot i wydajnemu procesorowi 4K Neo Quantum. Telewizory z serii QN85A oferują także kinowy dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom z czterech stron telewizora, zapewniającym wciągające wrażenia. Dostajesz również doskonały system Tizen OS firmy Samsung, który zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe, a także wyjątkowo smukłą konstrukcję z szerokim kątem widzenia, dzięki czemu każdy może mieć dobry widok na wielką rozgrywkę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dzisiejsza oferta Super Bowl TV to najniższa cena, jaką widzieliśmy, i jest to ograniczona czasowo oferta firmy Samsung. Jeśli szukasz więcej świetnych ofert, możesz sprawdzić nasze zestawienie najlepszych ofert Super Bowl TV od sprzedawców takich jak Best Buy, Amazon, Walmart i innych.

Oferta na telewizory Super Bowl QLED

Więcej ofert TV Super Bowl

Zobacz więcej najlepszych ofert tanich telewizorów już teraz oraz najtańsze oferty i ceny telewizorów OLED.

Możesz również sprawdzić więcej wspaniałych ofert w naszym przewodniku po najlepszych wyprzedażach Presidents Day i najlepszych wyprzedażach Presidents Day TV w 2022 roku.

Udostępnij to