Nvidia świętuje premierę Portala z RTX, rozdając RTX 4090

Nvidia świętuje premierę Portala z RTX, rozdając RTX 4090

Dzięki uprzejmości Nvidii kultowa gra portalowa firmy Valve zostanie odświeżona w grudniu, a my jesteśmy absolutnie podekscytowani. Oryginalny Portal jest powszechnie uważany za jedną z najbardziej kultowych gier logicznych wszechczasów, a Nvidia udostępni go użytkownikom z zaawansowanymi funkcjami graficznymi, takimi jak pełne śledzenie promieni i możliwości Nvidii DLSS 3, aby nadać grze nowy, świeży wygląd.

Portal z RTX będzie dostępny jako bezpłatne oficjalne DLC (zawartość do pobrania) dla obecnych właścicieli Portalu 8 grudnia, w sam raz na 15. rocznicę gry. To także idealny czas dla tych z nas, którzy lubią odpoczywać na wakacjach i odtwarzać filmy. Gry.

Nowy wygląd gry uzyskano za pomocą technik graficznych, które w dużym stopniu opierają się na technologii DLSS firmy Nvidia, z naciskiem na wykorzystanie DLSS 3 nowej generacji. Użytkownicy serii będą mogli cieszyć się obrazowaniem na nieco niższym, ale wciąż zauważalnym poziomie, dzięki DLSS 2.

Możesz sprawdzić, czy Twój system jest zgodny z Portalem z RTX, przeglądając specyfikacje systemu tutaj.

Nvidia zorganizuje imprezę z okazji premiery Portal Global wraz z RTX 6 grudnia, na którą cała społeczność Portalu zostanie zaproszona do przyłączenia się za pośrednictwem Twitcha, YouTube i Steama, aby uzyskać dostęp za kulisami, nową rozgrywkę i być może najbardziej ekscytującą część. - prezenty! Wirtualni uczestnicy będą mieli szansę wygrać nie tylko Portal z kodami do gier RTX, ale także karty graficzne GeForce RTX 4090 i GeForce RTX 4080!

Chociaż RTX 4080 mógł mieć ciężkie czasy ze względu na wysoką cenę wywoławczą i mylący BOM, nadal jest potężnym (choć drogim) GPU, a RTX 4090 jest tutaj oczywiście dużym remisem. W rzeczywistości może to być jedyny sposób, aby zdobyć teraz nową flagową kartę Nvidii, ponieważ zapasy wciąż praktycznie nie istnieją.