Microsoft oficjalnie zaprezentował swoją grudniową ofertę Xbox Games with Gold i chociaż nigdy nie słyszałem o żadnej z oferowanych gier, z pewnością wzbudziły one moje zainteresowanie.

Abonenci Xbox Game Pass i Xbox Live Gold mogą w grudniu kupić za darmo dwie gry Xbox: Colt Canyon i Bladed Fury. Podobnie jak ja, być może nigdy wcześniej nie słyszałeś o tych niezależnych tytułach, ale brzmią (i wyglądają) niesamowicie, z unikalnym stylem graficznym i mnóstwem akcji.

Colt Canyon to brutalna gra akcji roguelike, w której torujesz sobie drogę przez wrogi kanion pełen skarbów do znalezienia, broni do dzierżenia i oczywiście hord wrogów, którzy nie chcą niczego więcej, jak tylko cię pokonać. Spodziewaj się krwawej, pikselowej zabawy z tym.

Drugą darmową grą Xbox Live ze złotem do zdobycia jest Bladed Fury. W tej przygodowej grze hack'n'slash, której akcja toczy się w starożytnych Chinach, walczysz w świecie inspirowanym chińską historią i mitologią. Jego tradycyjny chiński styl artystyczny jest po prostu piękny z tego, co do tej pory widziałem.

Skup się na indie

CañónColt

(Źródło zdjęcia: Uwaga)

To miły widok, gdy Xbox Games with Gold podkreśla dwie wyjątkowe gry niezależne w grudniu. Chociaż chcielibyśmy, aby usługa oferowała przeboje PS Plus za darmo, kolejki takie jak ta umożliwiają członkom Xbox Live Gold odkrywanie ukrytych klejnotów, których być może nie było na naszym radarze.

Nawet jeśli wypróbujesz te gry i nie są one dla Ciebie, nic nie tracisz i warto dodać je do swojej biblioteki Xbox na czarną godzinę.

Udostępnij to