Dla fanów Apple rok 2022 zapowiada się na wielki rok, nie tylko z iOS 16, ale zwłaszcza z masowym przeprojektowaniem iPhone'a 14, o którym informuje wiele różnych przecieków.

Spodziewamy się lepszych tylnych aparatów, utraty wycięcia, większych baterii, funkcji ciągłego wyświetlania i nie tylko, a wszystko to obiecuje, że będzie to największa aktualizacja serii iPhone'a od czasu wprowadzenia iPhone'a X.

To wszystko brzmi świetnie, mieliśmy zbyt wiele lat ze zbyt małą liczbą aktualizacji, z wyjątkiem tego, że 2022 jest naprawdę najgorszym (*14*) możliwym do tego.

Świetny telefon, świetne koszty

Chociaż iPhone 14 wygląda na największą aktualizację Apple od dłuższego czasu, wydaje się również, że jest najdroższą w firmie.

Najbardziej przystępnym członkiem linii iPhone 13 był iPhone 13 mini, ale wydaje się, że nie ma następcy; zamiast tego Apple najwyraźniej przygotowuje się do wprowadzenia na rynek droższego iPhone’a 14 Max. Dlatego nie będzie członka budżetu liniowego dla osób z ograniczonymi funduszami.

Wydaje się również, że najwyższa cena rośnie, a ulepszenia iPhone'a 14 Pro, takie jak przeprojektowane przednie aparaty, ulepszone tylne aparaty i nowe chipsety, prawdopodobnie jeszcze podniosą cenę telefonów z wyższej półki.

iPhone 13 mini w czyjejś dłoni.

(Zdjęcie: LaComparacion)

I choć Apple podobno oferuje „prawdziwą” niskobudżetową opcję w postaci iPhone’a SE (2022), oskarżylibyśmy go o żart, gdyby tylko Apple miał poczucie humoru. Cena 429 USD / 419 GBP / 719 USD jest daleka od tanich i ma bardzo przestarzały projekt i specyfikacje. Z pewnością nie jest tak przyszłościowy jak telefon z Androidem, który kosztuje o połowę mniej.

Ale jest jeszcze jeden problem z iPhonem SE: ponieważ nie jest to flagowy telefon firmy w tym roku, nie jest tak krzykliwy jak iPhone 14. Nie widać go w reklamach przez cały rok. Nie, wszystkie oczy skierowane są na iPhone’a 14, ponieważ wszyscy wiedzą, że nadchodzi.

Źle (*14*) za dużo pieniędzy

Wiele krajów na całym świecie boryka się obecnie z kryzysem kosztów utrzymania, przy czym różnica między płacami a ogólnymi kosztami codziennego życia zmniejsza się, a w niektórych przypadkach całkowicie się zmniejsza.

W takim klimacie droga technologia jest o wiele mniej atrakcyjna – w końcu nie bez powodu spędziliśmy tak dużo czasu na przygotowaniu naszej listy najlepszych budżetowych telefonów.

Bez wątpienia iPhony są drogie. Przeciwnicy powiedzą, że są za drogie, a fani powiedzą, że są tego warte, ale trudno powiedzieć, że to jedne z najdroższych telefonów na rynku. A nie jest dobrze, kiedy ludzie mają trudności z płaceniem za jedzenie.

Nie, upuszczenie Mini i podniesienie ceny Pro Max to niepewny ruch w tego rodzaju pogodę.

W tym (*14*) jest dobre (*14*) urządzenie o realnym stosunku wartości do ceny, a nie super drogi model Pro Max lub SE, które można znaleźć w słowniku wymienionym pod hasłem „budżet” jako jego antonim . .

Apple ssez d'argent pour toucher ses benefices pendant un an ou deux – il travaillerait sur des lunettes VR et sa propre voiture haut de gamme, alors que la plupart d'entre nous ne peuvent même pas se permettre d'apprendre à condure à conduire . Obniżenie ceny każdego modelu iPhone’a 14 o zaledwie 100 USD/100 USD od ceny odpowiadającego iPhone’a 13 może być świetne dla osób, które potrzebują nowych technologii, ale nie mogą sobie pozwolić na telefony super premium lub potrzebują ku temu dobrego powodu. uzasadnić zakup.

Nie widzimy, aby tak się działo – w końcu Apple to duża firma technologiczna – ale marka naprawdę musi coś zrobić, aby jej największa aktualizacja iPhone'a od lat nie była całkowitym niewypałem.

Udostępnij to