Nowe filmy Netflix 2022: każdy oryginalny film trafia do streamerów w tym roku

Nowe filmy Netflix 2022: każdy oryginalny film trafia do streamerów w tym roku

Nieczęsto zdarza się, że duży streamer z góry otwiera pokrywę całej swojej rocznej planszy filmowej, ale właśnie to zdecydował Netflix, oferując imponujący wybór oryginalnych funkcji na platformę w 2022 roku.

Nie ma też kilku nowych filmów Netflix w drodze. W lutowym komunikacie prasowym (otwiera się w nowej karcie) firma ujawniła, że ​​co tydzień do 31 grudnia będzie wydawać nowy film; czyli w momencie ogłoszenia 71 nadchodzących tytułów.

Widzieliśmy już Windfall, The Adam Project, Spiderhead, Hustle, The Sea Beast, The Grey Man, Me Time, The School for Good and Evil oraz The Good Nurse, które trafiły na Netflix w tym roku, ale nadal nie możemy się doczekać kino. przyjść w nadchodzących miesiącach.

Poniżej podsumowaliśmy szczegóły największych z nich, łącząc ich oficjalne streszczenia (dostarczone przez Netflix) ze wszystkimi potwierdzonymi datami premier, zwiastunami i obrazami promocyjnymi, aby dać ci lepszy obraz tego, co będzie dalej 2022.

Aby obejrzeć burzliwą wycieczkę po programie streamera, który zawiera ukłon w stronę filmu Pinokio i Guillermo del Toro Glass Onion: A Knives Out Mystery, obejrzyj zwiastun poniżej.

Matylda i musical Roalda Dahla

Data wydania: 9 grudnia

Adaptacja nagrodzonego nagrodami Tony'ego i Oliviera musicalu Matilda opowiada historię niezwykłej dziewczyny, która uzbrojona w bystry umysł i bujną wyobraźnię odważa się zająć stanowisko, by zmienić swoją historię z cudownymi skutkami. Emma Thompson, Lashana Lynch i Stephen Graham występują w tym nieuchronnie lekkim filmie fabularnym, który ma trafić do kin w Wielkiej Brytanii i na platformie Netflix za granicą.

Pinokio autorstwa Guillermo del Toro

Data wydania: 9 grudnia

Uznany filmowiec Guillermo del Toro na nowo wyobraża sobie klasyczną opowieść Carla Collodiego o drewnianej kukiełce magicznie powołanej do życia, by uleczyć serce pogrążonego w żałobie snycerza o imieniu Geppetto. Ten kapryśny musical poklatkowy opowiada o psotnych i krnąbrnych przygodach Pinokia w jego poszukiwaniu miejsca na świecie. Wygląda też wyjątkowo groźnie.

Szklana cebula: tajemnica w sprzeczności

Data wydania: 23 grudnia

W kontynuacji popularnego thrillera kryminalnego Riana Johnsona Na noże, Daniel Craig powraca jako detektyw Benoit Blanc (tym razem podróżujący do Grecji), aby odsłonić kolejne warstwy tajemnicy z udziałem nowej obsady barwnych podejrzanych. Mam nadzieję, że będzie lepszy niż Śmierć na Nilu.

Matka

Data wydania: maj 2023

Generic Netflix Thriller Fabuła: W The Mother mordercza zabójczyni (Jennifer Lopez) wychodzi z ukrycia, aby chronić córkę, którą porzuciła lata temu, uciekając przed niebezpiecznymi mężczyznami (trochę zmiana tempa dla Lopez po olśniewającym romantycznym filmie ). komedia Wyjdź za mnie...). Miała ukazać się w 2022 roku, ale została przesunięta na maj przyszłego roku.

mamy ducha

Anthony Mackie w Mamy ducha

(Zdjęcie: Netflix)

Data wydania: TBA (obecnie prawdopodobnie 2023)

Reżyser Happy Death Day, Christopher Landon, reżyseruje tę mrożącą krew w żyłach rodzinną przygodę, w której występują Anthony Mackie i David Harbour. Po znalezieniu ducha o imieniu Ernest nawiedzającego jego nowy dom, Kevin i jego rodzina z dnia na dzień stają się sensacją w mediach społecznościowych. Ale kiedy Kevin i Ernest zbuntują się, aby zbadać tajemnicę przeszłości Ernesta, rodzina staje się celem CIA.

statek-matka

Halle Berry w filmie Statek-matka

(Zdjęcie: Netflix)

Data wydania: TBA (obecnie prawdopodobnie 2023)

The Mothership to przygoda science-fiction, która śledzi losy Sary Morse (Halle Berry) rok po tym, jak jej mąż (Omari Hardwick) w tajemniczy sposób znika z ich wiejskiej farmy. Kiedy pod swoim domem odkrywa dziwny obcy obiekt, Sara i jej dzieci rozpoczynają wyścig, aby znaleźć męża, ojca i, co najważniejsze, prawdę. Brzmi to niepokojące.

Twoi ludzie

Jonah Hill w was, ludzie

(Zdjęcie: Netflix)

Data wydania: TBA (obecnie prawdopodobnie 2023)

Nowa para i ich rodziny badają współczesną miłość i dynamikę rodziny w zderzających się kulturach, oczekiwaniach społecznych i różnicach pokoleniowych w tej komedii Kenii Barris. W rolach głównych występują Jonah Hill (również producent), Eddie Murphy i Julia Louis-Dreyfus.

astronauta

Data wydania: TBA (obecnie prawdopodobnie 2023)

Kiedy astronauta wysłany na kraniec galaktyki w celu zebrania tajemniczego starożytnego pyłu odkrywa, że ​​jego ziemskie życie się rozpada, zwraca się do jedynego głosu, który może pomóc mu go odbudować. Tak się składa, że ​​należy do istoty od zarania dziejów, która czai się w cieniu twojego statku. W tym filmie występują Adam Sandler, Carey Mulligan i Paul Dano, który intryguje nas bardziej niż fabuła filmu.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Netflix (otwiera się w nowej karcie)Netflix (otwiera się w nowej karcie)Netflix (otwiera się w nowej karcie)