Jeśli śledziłeś plotki na temat iPhone’a 14, wiesz, że w mieście może pojawić się nowy model: iPhone 14 Max. A dzięki nowemu przeciekowi mamy więcej dowodów na to, że telefon istnieje, i odpowiedzi na temat tego, jak pasuje do oferty Apple iPhone 14.

Większość zgadza się, że obecna oferta iPhone'ów firmy Apple, reprezentowana przez iPhone'a 13, iPhone'a 13 mini, iPhone'a 13 Pro i iPhone'a 13 Pro Max, zostanie nieco zmieniona w stosunku do serii iPhone'ów 14, która, mamy nadzieję, ulegnie zmianie. we wrześniu.

Na bloku do krojenia (otwiera się w nowej karcie) może znajdować się iPhone 13 mini, który, zwłaszcza w przypadku nowego iPhone'a SE, może wyglądać nieco mniej atrakcyjnie niż w momencie premiery. Jasne, iPhone SE nadal ma oldschoolowy przycisk Touch ID i malutki ekran o przekątnej 4.7 cala, ale przy 429 USD / 419 GBP / 719 USD jest o 170 USD tańszy niż mini i może być prawdziwym mistrzem iPhone'a SE. świadomych nabywców. .

Dla tych, którzy szukają cudu z ekranem o przekątnej 6.7 cala, jedyną opcją jest iPhone 13 Pro Max o wartości 1,099 USD / 1,049 GBP / 1,849 XNUMX USD.

Tu właśnie pojawia się iPhone 14 Max. Podobno telefon pasuje do rozmiaru ekranu Pro Max, ale zmniejsza soczewki o jeden (i prawdopodobnie traci LiDAR), aby uczynić go potencjalnie znacznie tańszym urządzeniem z dużym ekranem.

Dzięki Sonny'emu Dicksonowi (otwiera się w nowej karcie), sponsorowi z długą historią silnych pionierów Apple, mamy coś, co może być prawdziwym spojrzeniem na cały asortyment iPhone'a 14, dzięki uprzejmości kwartetu rzekomych supermodelek.

Praktyczne korzystanie z iPhone'a 14 Manekinyhttps://t.co/WlAgrqLGLRMay 30, 2022

Zobacz więcej

Manekiny nie są funkcjonalnymi urządzeniami, ale raczej rozwiniętą obudową, prawdopodobnie nielegalnie przemyconą z warsztatu produkcyjnego iPhone'a w Szanghaju, która może być wysyłana na przykład do producentów obudów, którzy mogą szykować się na kolejną premierę dużego iPhone'a.

Dickson ma co najmniej dwa zestawy (w różnych kolorach) czterech manekinów, które wyglądają jak iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max i coś nowego, telefon, który wygląda dokładnie jak iPhone 14 (na podstawie zestawu z aparatem) ale ma ten sam rozmiar, co iPhone 14 Pro Max. Może to być iPhone 14 Max.

Na zdjęciach i filmach Dickson pokazuje wszystkie te modele, ale nie podaje kontekstu. Wiemy tylko, że myślisz, że są to manekiny iPhone’a 14, ponieważ mówisz o tym w swoim tweecie i poście, który zawiera tylko zdjęcia i wideo na YouTube bez komentarzy.

Jeśli te manekiny są dokładne, pokazują projekt iPhone'a 14, który bardzo przypomina wygląd i styl iPhone'a 13. Macierze aparatów mogą być nieco większe, a przycisk włączania / czuwania Siri ma ciekawe wycięcie. Poza tym nie zauważyliśmy żadnych zauważalnych różnic między tymi manekinami a iPhone'ami, których obecnie używamy.

nie zniechęcaj się

Tylko dlatego, że te manekiny istnieją, a Dickson twierdzi, że są to modele iPhone’a 14, nie ma gwarancji, że reprezentują to, co Apple może zaoferować jeszcze w tym roku. Mogą to być próbki wycofanych projektów lub stworzone przez kogoś innego niż Apple.

Chcemy, aby były to urządzenia iPhone 14, ponieważ wszyscy desperacko potrzebujemy informacji o następnym iPhonie i chcemy, aby ten nowicjusz był iPhonem 14 Max, ponieważ, szczerze mówiąc, to świetny pomysł – iPhone z naprawdę dużym ekranem który oferuje najwięcej tego, czego oczekujesz od iPhone'a, ale w przystępnej cenie. Ale czy tak jest?

To, co Apple zrobi z następnym iPhonem, będzie w dużej mierze zależeć od jego systemu operacyjnego. Apple jest gotowe do zaprezentowania iOS 16 na następnym WWDC. Oto wszystko, co wiemy.

Udostępnij to