Nothing Phone 1 La imagen oficial muestra que despues de

Na podstawie wczesnych zwiastunów można było oczekiwać, że telefon Nothing (1) będzie miał całkowicie „zewnętrzny” wygląd, ale mówienie o przezroczystym tyle wydaje się być przesadzone, a pierwszy oficjalny obraz telefonu pokazuje, że chociaż ma są przezroczyste elementy, większość komponentów jest nadal ukryta.

Widać kilka śrub i cewkę ładowania bezprzewodowego, ale to wszystko. Potencjalnie bardziej interesujące są białe paski, które wyglądają, jakby mogły się zapalić. W praktyce może wyglądać ładnie lub krzykliwie, jak wiele telefonów do gier; Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Nothing Phone (1) z pewnością wygląda wystarczająco inaczej, aby wyróżnić się z tłumu, ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że to stracona okazja. W smartfonie jest tak wiele podzespołów, a pokazanie ich większej liczby mogłoby stworzyć naprawdę ciekawy projekt, pełen detali do wypatrzenia.

Jednak to, co faktycznie otrzymamy, będzie się wyróżniać, więc nie chcemy być zbyt nisko.

Inne szczegóły, które pokazuje to zdjęcie, to aparat z dwoma obiektywami, który w dzisiejszych czasach nie jest zbyt duży, oraz białe wykończenie, choć nie jest jasne, czy będą oferowane inne kolory.

Powinniśmy wiedzieć 12 lipca, ponieważ wtedy firma w pełni ujawnia telefon Nothing(1), chociaż prawdopodobnie będziemy wiedzieć o nim znacznie więcej wcześniej, ponieważ firma wciąż ujawnia informacje na jego temat. .

Analiza: aparat z dwoma obiektywami może być prawdziwą atrakcją

Być może widziałeś rozczarowany ten aparat z dwoma obiektywami. W końcu nawet wiele niedrogich telefonów ma teraz snapery z czterema obiektywami i chociaż Nothing Phone (1) nie ma być telefonem z wyższej półki, prawdopodobnie będzie miał co najmniej średnią cenę.

Jednak wiele budżetowych telefonów woli ilość od jakości, oferując całkowicie jednorazowe czujniki głębi i makro wraz z ich naprawdę przydatnymi aparatami.

Mając tylko dwa obiektywy, nic nie mogło poprawić jakości, jaką oferują. Wygląda też na to, że te soczewki mogą być rozsądne, co dobrze wróży, choć trudno powiedzieć na pewno.

Domyślamy się, że są to prawdopodobnie szerokie i ultraszerokie aparaty, ponieważ jest to normą, jeśli telefon ma tylko dwa obiektywy, i jesteśmy optymistami, że mogą być lepszymi przykładami tego, co można znaleźć w wielu telefonach w tym samym przedziale cenowym.

Udostępnij to