Kiedy ktoś mówi wyprzedaż, wyobrażam sobie duże rabaty. Nie mogę przenieść 5%, 10% lub 15%, chcę, aby moje oferty Amazon Prime Day 2022 były ogromne. Dla mnie 50% lub więcej albo nic. Mimo że 48-godzinny festiwal wydawania i oszczędzania dobiega końca, uważam, że wciąż istnieje wiele ogromnych zniżek na wszelkiego rodzaju przydatne, zabawne i dziwne produkty.

Biorąc pod uwagę koszty życia w kryzysie, przez który wszyscy przechodzimy, każdy powinien prosić o co najmniej połowę wszystkiego. Potrzebujemy tabletów, komponentów, bagażu, mebli, zabawek, ubrań i wielu innych.

Zaoszczędźmy trochę prawdziwych pieniędzy przed końcem dnia, ceny Amazon Prime wracają do normy, a na kolejne duże możliwości oszczędności musimy poczekać do Czarnego Piątku lub Cyberponiedziałku.

Oto moje oferty 50% zniżki na Amazon Prime Day.

Najlepsze oferty Prime Day 50% zniżki są nadal aktualne

Amazon Prime Day oferuje 50% zniżki w USA

Inne oferty Prime Day

Jeśli nie jesteś w Stanach Zjednoczonych, możesz zapoznać się z poniższymi ofertami, aby zobaczyć najlepsze ceny, jakie znaleźliśmy w Twojej okolicy.

Lance, 35-letni weteran branży i wielokrotnie nagradzany dziennikarz, zajmował się technologią, odkąd komputery PC były wielkości walizek, a „online” oznaczało „czekaj”. Był redaktorem Lifewire, redaktorem Mashable, a wcześniej redaktorem PCMag.com i starszym wiceprezesem ds. treści dla Ziff Davis, Inc. Napisał także popularną cotygodniową kolumnę o technologii dla Medium zatytułowaną The Upgrade.

Lance Ulanoff (otwiera się w nowej karcie) często pojawia się w krajowych, międzynarodowych i lokalnych programach informacyjnych, w tym Live with Kelly and Ryan, Fox News, Fox Business, Today Show (otwiera się w nowej karcie), Good Morning America , CNBC, CNN i BBC.

Udostępnij to