Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, mamy do czynienia z jednym z najgorętszych dni w historii, ale największym wyzwaniem dla mnie do tej pory była próba zaśnięcia w tym czasie.

Zarządzanie upałem w ciągu dnia przypadło mi do gustu, głównie dlatego, że przebywałem w najzimniejszej części domu, korzystając z trzech aplikacji, z włączonym cały czas wentylatorem i gotową do pracy lodówką pełną butelkowanej wody.

Ale kiedy zasypiasz, próbujesz się wyłączyć, podczas gdy twój pokój wygląda jak Sahara, a dwa wentylatory po prostu nie działały dla mnie.

Chociaż omówiliśmy już funkcję szumu tła dostępną w iOS 15, musiałem użyć czegoś mocniejszego, aby pomóc mi zasnąć. Właśnie tam pojawia się Dark Noise (otwiera się w nowej karcie), dostępny na iOS za 9.99 USD / 9.99 USD / 10.99 USD (otwiera się w nowej karcie), ma standardowe typy szumów, takie jak różowy, brązowy, szary i biały, ale ta aplikacja idzie o krok dalej.

Podkręć deszcz do 11

(Zdjęcie: LaComparacion)

Dark Noise, stworzony przez Charliego Chapmana (otwiera się w nowej karcie), zawsze miałem na swoim iPhonie i Macu, aby pomóc mi się skoncentrować, gdy muszę wykonać jakąś pilną pracę.

Aplikacja oferuje wiele różnych dźwięków, podzielonych na siedem kategorii:

  • Woda
  • akcesoria
  • Natura
  • Fuego
  • Pojazdy
  • Urban
  • Senny

Możesz także tworzyć własne odgłosy, więc jeśli masz w pobliżu blender, może on nagrać się, robiąc dla ciebie koktajl.

Istnieje również wiele widżetów i skrótów, które możesz skonfigurować, więc odgłosy w aplikacji to tylko kilka kliknięć, ale tym razem chciałem skonfigurować to w inny sposób.

O 2 w nocy, podczas największej fali upałów w Wielkiej Brytanii, zaczynałem się niecierpliwić. Może to tylko ja, ale lubię wyobrażać sobie scenariusze podczas próby zaśnięcia, a ponieważ dwóch fanów dmuchało mi prosto w twarz, wyobraziłem sobie, że lecę przez Wielką Brytanię. Uni, trochę jak Superman, ale bez kostiumu.

Jednak nadal nie działało, zwłaszcza gdy upał sprawiał, że wszystko było niewygodne. Wtedy pomyślałem o użyciu Dark Noise i włączeniu dźwięku „Burza z piorunami”. Ale zamiast po prostu odtwarzać to na moim iPhonie, włączyłem też efekt pogody na iPadzie, aby wzmocnić hałas.

Niedługo potem zasnąłem. To było idealne, bo marzyłem też o bieganiu w deszczu, więc była to misja zakończona dla Dark Noise.

W chwili pisania tego tekstu (19 lipca) dzień powoli zbliża się do 40 stopni Fahrenheita, ale będzie to do opanowania. To kolejna noc, kiedy znów może być walka. Ale po tym, jak Dark Noise uratował noc wcześniej, będzie to pierwsza aplikacja, której używam, gdy próbuję zasnąć, i radzę zrobić to samo, jeśli też masz problemy.

Udostępnij to