Każdemu fanowi horroru science-fiction trudno wyobrazić sobie świat bez Obcego z 1979 roku lub jego niezliczonych kontynuacji i spin-offów.

Na szczęście nie musimy myśleć o takiej bezsensownej egzystencji; wciąż jest czas, aby dać się wciągnąć w następcę strzelanki akcji, zanim opuści Xbox Game Pass na dobre.

Aliens: Fireteam Elite to jedna z 11 gier, które mają zniknąć z listy Game Pass 15 grudnia. Jasne, pocieszymy się 11 nowymi tytułami, w których zanurzymy naszych Facehuggerów, ale teraz jest świetny czas, aby udać się na USS Endeavour, by po raz ostatni hurra kosmitów ze swoimi przyjaciółmi. Pomyśl o Warzone, ale z ksenomorfami i fabułą.

(Źródło zdjęcia: Cold Iron Studios)

z załogą

To zawsze słodko-gorzki moment, kiedy Xbox Game Pass ogłasza swoje miejsce pobytu. Podczas gdy 11 nowych gier z pewnością nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych nowych właścicieli Xbox Series S po tym, jak zgasł w Cyber ​​​​poniedziałek, jest coś specjalnego do powiedzenia na temat Aliens: Fireteam Elite, co będzie trudno znaleźć gdziekolwiek inny tytuł. Niezależnie od tego, czy chodzi o czynnik nostalgii, czy dziwacznych wrogów, z którymi się mierzysz, zdecydowanie warto sprawdzić przed opuszczeniem usługi.

Wcielasz się w kolonialnego żołnierza piechoty morskiej, który wyrusza na rozległe pole bitwy w kosmosie i odpowiada na wezwanie pomocy. To, co znajdziesz, to coś więcej niż tylko wrak statku kosmicznego. Ty i twój zespół szybko dowiadujecie się, że obcy eksperyment poszedł okropnie źle.

Jeśli zawsze byłeś trochę zniechęcony przez litanię filmów i filmów o kosmitach jako kogoś, kto łatwo się boi, nie ma powodu do paniki, wybierając Fireteam Elite. Podobnie jak Resident Evil 6 zastąpił krzyki zespołami, Aliens: Fireteam Elite opiera się mocno na gąsienicach akcji, a nie jest prostą przygodą typu survival horror. Inaczej jest w przypadku rodzimego rodzeństwa Game Pass, Alien: Isolation, więc upewnij się, że nie pobierzesz tego przez pomyłkę.

Jeśli obietnica mniejszej liczby i bardziej rozłożonych strachów nie wystarczy, aby cię rozweselić, możesz iść z dwoma przyjaciółmi u boku, aby uzyskać trochę dodatkowego wsparcia morale. Gra w pełni obsługuje sieciową grę kooperacyjną, więc nie musisz się martwić tymi paskudnymi Chestbursterami.

cześć sąsiedzie 2

(Źródło zdjęcia: tinyBuild)

Nowe dzieciaki na bloku

Choć smutno będzie pożegnać się z drużyną ogniową 15 grudnia, nie rozpaczajcie. Gry takie jak Lego Star Wars: The Skywalker Saga zobaczymy w Game Pass 6 grudnia, obejmujące wszystkie dziewięć gier, a nawet niektóre elementy telewizyjne.

Hello Neighbor 2 już 8 grudnia towarzyszy The Lego Star Wars Collection, wyczekiwanej kontynuacji oryginalnej skradanki-horroru z 2017 roku, która zachwyciła streamerów. Używając tylko swojego sprytu i środowiska, twoją misją będzie infiltracja domu przerażającego sąsiada i odkrycie sekretów, które tam ukrywa, zanim on pierwszy cię znajdzie. to. to się stało. zdarzyć.

Sprawdź pełną listę grudniowych nowości w ramach Game Pass na blogu Xbox — otwiera się w nowej karcie.

Udostępnij to