(* 2 *)Nie wychodź i my Doświadczenia wirtualnej rzeczywistości(* 2 *)

Jeśli chcesz posmakować tego, co Nope, najnowszy horror Jorden Peele, ma w zanadrzu, gdy zostanie wydany 22 lipca, nie szukaj dalej niż Horizon Worlds w Meta Quest 2 (dawniej Oculus Quest 2).

Horizon Worlds, bezpłatna platforma Metaverse Meta, dostępna wyłącznie na sprzęcie Quest, stale udostępnia coraz więcej tematycznych doświadczeń różnych marek, a teraz do akcji wkracza firma Monkeypaw Productions firmy Peele, współpracująca z niektórymi twórcami Horizon Światy.

Zatytułowane Monkeypaw Productions: All Aboard (otwiera się w nowej zakładce), gracze są zapraszani do wsiadania do pociągu, który przewiezie ich i ich przyjaciół do różnych światów w oparciu o trzy filmy, które Peele napisał, wyprodukował i wyreżyserował: Wynoś się, my i nadchodzące nie.

Przed premierą Nope pod koniec tego miesiąca, pierwszy z darmowych światów, które możesz teraz odwiedzić, oparty jest na thrillerze, w którym występują aktorzy Daniel Kaluuya, Keke Palmer i Steven Yeun. Według notki filmowej, grają „mieszkańców w samotnym wąwozie we wnętrzu Kalifornii, którzy są świadkami dziwnego i mrożącego krew w żyłach odkrycia”.

Poza tym nie wiemy zbyt wiele o filmie, a zwiastuny do tej pory pasują do bardziej tajemniczego stylu opowiadania Peele'a.

Doświadczenie Horizon Worlds Nope może w końcu dać nam kilka odpowiedzi na temat tego, co się dzieje. W ramach tego doświadczenia gracze będą mogli odkryć wirtualną wersję głównej lokacji filmu, Haywood Ranch. Znajdziesz tu pisanki z nadchodzącego filmu i innych, które stworzył Peele, a także grywalne mini-gry i inne interaktywne elementy, które pomogą Ci zanurzyć się w kosmosie.

Chociaż nie powiedzieli dokładnie, kiedy doświadczenia pojawią się w Horizon Worlds, Meta i Monkeypaw Productions powiedzieli, że doświadczenia związane z Get Out and Us zostaną dodane „późnym tego lata”, więc spodziewajcie się zobaczyć je przed końcem sierpnia.

Jeśli posiadasz Meta Quest 2 i jesteś fanem horroru marki Peele, prawdopodobnie czeka Cię niespodzianka.

Po więcej horroru VR? Następnie sprawdź nasze typy najlepszych horrorów VR.

(* 2 *)

Udostępnij to