Rozpoczęcie własnego biznesu jest pełne wyzwań, ale Namecheap wierzy, że ma odpowiedź na jedno z Twoich największych pytań: jak nazywasz swój biznes?

Nowe narzędzie firmy do rejestracji domen (otwiera się w nowej karcie) wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia „nieograniczonej liczby” potencjalnych nazw firm. Działa poprzez wprowadzenie kilku szczegółów, takich jak ważne słowa kluczowe i budżet, i oferuje sugerowane wyniki.

Jeśli znajdziesz nazwę, która Ci się podoba, możesz połączyć ją z ponad 20 milionami automatycznie generowanych domen i logo, ale można je ulepszyć za pomocą schematów kolorów i TLD (w tym .com i .co.uk).

Kup domenę dla swojej firmy

Kiedy Namecheap powstał w 2000 roku, ich celem była sprzedaż domen po niskich cenach z naciskiem na obsługę klienta. Od tego czasu rozszerzył się na pozornie niezliczoną liczbę najnowocześniejszych obszarów skierowanych do firm i startupów, w tym hostingu i integracji WordPress.

Firma rozdaje również 30 euro w kredytach Namecheap trzem losowym zwycięzcom, którzy wezmą udział w rozdaniu na Twitterze, co obejmuje podanie firmie nazwy firmy i logo, które wybrali.

Generator nazw biznesowych jest częścią tego, co Namecheap nazywa swoim zestawem aplikacji „wizualnych”, w tym bezpłatnego narzędzia Logo Maker i Stencil, bezpłatnej platformy, która pomaga marketerom w tworzeniu grafik marki, mediów społecznościowych i reklam online.

Dwie inne płatne usługi w kategorii „Wizualne” obejmują łatwy w użyciu kreator stron internetowych skierowany do osób bez doświadczenia w kodowaniu oraz projektant wizytówek, w cenie 38,88 EUR (55 EUR) rocznie i 27,88 EUR (23,34 EUR) za 250 kart odpowiednio.

Poza tym firma oferuje profesjonalny hosting poczty e-mail, narzędzie do planowania postów w mediach społecznościowych, platformę do oceny klientów, a nawet dostęp do VPN.

Udostępnij to