Jest to więc moment krytyczny i stajesz przed trudną decyzją: musisz spojrzeć na ssawkę swojego odkurzacza pionowego lub miotły i zadać sobie pytanie: czy mogę dalej robić to sam? Czy mogę znieść ręczne odkurzanie podłóg, jeśli wiem, że istnieje lepszy sposób?

Wejdź na Amazon Prime Day i jego wybór zrobotyzowanych odkurzaczy iRobot Roomba i założę się, że twoja rozdzielczość trochę się trzęsie, ale wątpimy, czy ceny ponownie spadną do Czarnego Piątku lub Cybernego Poniedziałku jeszcze w tym roku. żelazko jest gorące. Czy raczej pustka jest gorąca?

Jeśli wahałeś się przed zakupem oferty Roomba Prime Day, nie masz czasu na refleksję. Niektóre z tych modeli to świetna inwestycja, a w czasach, gdy wszystko, co nie jest niezbędne, może wydawać się luksusem ze względu na kryzys kosztów życia, warto zachować zimną krew.

Jednak w przypadku odkurzaczy zrobotyzowanych tego rodzaju oszczędności nie zdarzają się często, więc jeśli masz pieniądze do wydania i odpowiednio zaplanowałeś budżet, nadszedł czas. Sprawdziliśmy wszystkie oferty i oto te, które są nadal aktualne w momencie pisania:

(Nie w MY Gdzie? ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO? Przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w Twojej okolicy).

Spis treści

Najlepsze oferty Roomba Prime Day są nadal aktualne

Oferty Roomby w Stanach Zjednoczonych

Oferty Roomba Hiszpania

Inne oferty robotów Roomba w Twojej okolicy

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, tutaj znajdziesz wszystkie najniższe ceny Roomby w Internecie, z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Najlepsze dzisiejsze oferty iRobot Roomba...

Udostępnij to