(*14*)Gdybyś rozważał zakup iPhone'a 14, gdzie byś go kupił? W zależności od tego, gdzie jesteś na świecie, twoja odpowiedź może się różnić, ale przynajmniej w Stanach Zjednoczonych odpowiedź coraz częściej pochodzi z własnych sklepów Apple.

(*14*) Tak wynika z raportu CIRP (otwiera się w nowej karcie) (Consumer Intelligence Research Partners LLC), za pośrednictwem The Verge (otwiera się w nowej karcie), z którego wynika, że ​​tylko około 24% kupujących iPhone'a w USA kupuje bezpośrednio od Apple'a.

(*14*) 67% kupuje iPhone'y za pośrednictwem operatorów, głównie AT&T, T-Mobile i Verizon. To zdecydowana większość sprzedaży i w wielu częściach świata ta statystyka może nie być zbyt zaskakująca, ale biorąc pod uwagę długie kolejki w sklepach Apple w USA w dniu premiery iPhone'a, wydaje się, że to może coś zmienić. Stany Zjednoczone.

(*14*) Najbardziej zaskakującą statystyką może być fakt, że inni detaliści, tacy jak Best Buy, Target i Walmart, stanowią jedynie pozostałe 9%.

(*14*) Mimo to istnieją dobre powody, aby wybierać przewoźników. Po pierwsze, w Stanach Zjednoczonych są tylko 272 sklepy Apple Store, podczas gdy sklepy operatorów są znacznie bardziej rozpowszechnione, co czyni je znacznie wygodniejszymi.

(*14*) Jasne, w dzisiejszych czasach dużo zakupów robi się online, ale czy to w sklepie stacjonarnym, czy w Internecie, przewoźnicy mogą być bardziej kuszącą perspektywą, ponieważ często będziesz mógł kupić nowego iPhone’a „za za darmo” pod adresem przez operatora. , jako część planu miesięcznego; przynajmniej czyniąc go znacznie bardziej przystępnym cenowo.

(*14*)Ogólne koszty nie zawsze są niższe, ale przynajmniej są bardziej rozłożone, a często przewoźnicy są naprawdę znacznie tańsi lub dodają dodatki, aby osłodzić ofertę. Dlatego jego sukces w sprzedaży iPhone'ów nie jest specjalnie zaskoczeniem.

Verizon da ci wiele dodatków z iPhonem 14 Pro (Źródło zdjęcia: Future/Lance Ulanoff)

Analiza: porównanie operatorów z Apple

(*14*)Oczywiście oferty operatorów są różne, ale czasami są naprawdę fajne, jak oferta Verizon w Cyber ​​​​poniedziałek, która zaskakująco wciąż się rozwija i zapewnia klientom Apple Watch SE 2, iPada 10.2 (2021) i para Beats Fit Pro, gratis. gdy kupują iPhone'a 14 Pro z nieograniczonym pakietem danych.

(*14*) Ponadto klienci mogą otrzymać do 1,000 euro zniżki, jeśli wymienią stary telefon, oraz kartę podarunkową o wartości 200 euro, jeśli zmienią operatora.

(* 14 *) Jeśli kupiłeś iPhone'a 14 Pro przez Apple teraz lub nawet podczas Czarnego piątku, zasadniczo będziesz musiał zapłacić pełną cenę za telefon, bez zniżek, kart podarunkowych ani gratisów.

(* 14 *) Są tutaj zastrzeżenia, ponieważ możesz podzielić koszty, a Apple oferuje wymiany i niektóre oferty z aktywacją operatora (ale zwykle nie lepsze niż oferty, które uzyskasz, przechodząc bezpośrednio do operatora ).

(* 14 *) Ale nie oferował żadnych konkretnych ofert w Czarny piątek ani w Cyber ​​​​poniedziałek w ofercie iPhone'a 14, a nawet jeśli kupiłeś starszy model w tym czasie, najlepsze, na co możesz liczyć, to karta podarunkowa. od 50 €.

(*14*) I to jest typowe dla Apple. Inni detaliści, tacy jak Walmart i Best Buy, czasami oferują większe rabaty, więc ich mały kawałek ciasta jest trochę niespodzianką, ale nawet wtedy rzadko dorównują najlepszym ofertom przewoźników.

(*14*) Więc jeśli chcesz kupić iPhone'a, zdecydowanie powinieneś spojrzeć poza Apple, ponieważ często są o wiele lepsze oferty gdzie indziej, i to również poza Stanami Zjednoczonymi.

(*14*)Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy przewodnik po najlepszych ofertach na iPhone'a, a poniżej znajdziesz aktualne najlepsze ceny wielu modeli w Twojej okolicy.

(*14*) Dzisiejsze najlepsze oferty na iPhone'a 14, iPhone'a 14 Pro, iPhone'a 14 Pro Max, iPhone'a 14 Plus i iPhone'a SE 2022

Apple iPhone 14 Pro - 128 GB (otwiera się w nowej karcie)Verizon Wireless (otwiera się w nowej karcie)(*14*)36 miesięcy

(* 14 *)Nieograniczony minutos

(* 14 *)NieograniczonyTeksty

(* 14 *)NieograniczonyDane

iPhone 14 Pro maks. 128 GB (otwiera się w nowej karcie)Mint Mobile Stany Zjednoczone (otwiera się w nowej karcie)(*14*)Bez kontraktu

(* 14 *)Nieograniczony minutos

(* 14 *)NieograniczonyTeksty

(* 14 *)4 GBDane

Ikona(*14*)Połączenia:

Połączenia z MX i CA w cenie(*14*)Teksty:

Uwzględniono przesyłanie wiadomości do MX i CA(*14*)Dane:

(zwolniony do prędkości 128 kb/s)(*14*)Bezpłatny

(otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to