Pogłoski o Nintendo Direct pod koniec czerwca są prawdziwe, potwierdzają to źródła w TRG.

Podczas gdy Nintendo nie pojawiło się na Summer Games Fest, Nintendo Direct pod koniec tego miesiąca nadal pozwoliłoby Nintendo wymknąć się tylnymi drzwiami imprezy z grami. Wraz z ogromnymi ogłoszeniami na Summer Games Fest o znanych ilościach, takich jak Starfield i Diablo 4, a następnie nowymi niespodziankami, takimi jak Minecraft Legends, Nintendo ma dużo pracy z nowym Nintendo Direct.

W najnowszym wydaniu Nintendo Direct firmy w lutym, Nintendo zaprezentowało szereg aktualizacji, w tym nowe utwory dla Mario Kart 8 Deluxe, całkowicie nowego wpisu w serii Fire Emblem w postaci Fire Emblem Warriors: Three. Zapowiedź Xenoblade Chronicles 3. Remastery klasycznych gier, takich jak Chrono Cross i wczesne gry Front Mission, były bardziej zaniżone, co uzupełniało imponujący skład Directów.

Ale przede wszystkim, co zobaczymy w kolejnym Nintendo Direct? Załóżmy rękawicę mocy, połóżmy ręce na mojej wątpliwie dokładnej kryształowej kuli i sięgnijmy po spojrzenie nadziei.

(Zdjęcie: Nintendo)

Nie da się obejść wirującej mgiełki Breath of the Wild 2 z naszej kryształowej kuli. Każdy ma ochotę na więcej informacji, więc byłoby miło przyjrzeć się bliżej zmianom w rozgrywce, fabule, a nawet bardziej konkretnej dacie premiery poza niejasną „Wiosną 2023”, z którą mamy do czynienia. Link i ekipa są cichszą grupą niż Mario, ale są częścią bardzo potężnego rusztowania, które utrzymuje Nintendo na twardym gruncie.

Głęboko w naszych sercach, ukryta za kilkoma innymi rzeczami w kuli wyroczni, jest możliwość pojawienia się Metroid Prime 4. Wieści o najnowszej głównej przygodzie Samusa byłyby wielkim odkryciem dla Nintendo. Od czasu, gdy w 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Metroid Prime 4 został złomowany i ponownie uruchamiany z pomocą Retro Studios, nie mieliśmy nic poza chwastami. To długo czekać na podgląd i jestem skłonny założyć się, że najnowszy Metroid w końcu dostanie trochę czasu na ekranie.

A potem, żeby zabezpieczyć moje prorocze zakłady, zamierzam umieścić moje dane do przewidywania na linii i powiedzieć, że to blokada, zobaczymy Xenoblade Chronicles 3. W lipcowym wydaniu nie ma mowy, aby Nintendo nie skorzystało z żadnego okazja do pokazania nam Więcej z najnowszego wpisu z serii sci-fi JRPG. Kolejny zwiastun miałby tutaj więcej sensu, biorąc pod uwagę, jak blisko jesteśmy do premiery, zwłaszcza jeśli pokazuje więcej rozgrywki, biorąc pod uwagę, że gra w trybie współpracy może zabłysnąć dzięki nowej liczebności grupy do siedmiu.

Ale na razie wszystko, co możemy zrobić, to mieć nadzieję i marzyć o rychłej wizycie niektórych luminarzy gier Nintendo.

Udostępnij to