(* 6 *)

Netflix ujawnił gwiazdorską obsadę szóstego sezonu Black Mirror.

Oczekiwanie na wieści o nowej serii serialu zajęło trochę czasu. W rzeczywistości minęły ponad trzy lata od premiery piątego sezonu Black Mirror w serwisie Netflix, ale sprawy w końcu znów się poruszają.

Według Variety (Otwiera się w nowej karcie), Zazie Beetz z Deadpool, Paapa Essiedu z I May Destroy You, Josh Hartnett, Aaron Paul, Kate Mara, Danny Ramirez, Clara Rugaard, Auden Thornton i Anjana Vasan zostali potwierdzeni do ról w szóstym przedstawienie klasowe.

Jak wcześniej informowaliśmy, twórca serialu Charlie Brooker i Netflix działają z szerszą wizją nowego sezonu, który ma mieć więcej odcinków niż trzyodcinkowy serial z 2019 r. Obejmuje tylko trzy pierwsze odcinki sezonu. Członkowie obsady zostaną potwierdzeni w nadchodzących tygodniach.

Nowy sezon serialu jest zapowiadany jako krok naprzód w stosunku do piątego sezonu, a osoba z wewnątrz obiecuje, że będzie „jeszcze bardziej kinowy, a każdy odcinek będzie traktowany jako osobny film”.

Charlie Brooker nie powiedział nic na temat nowego sezonu. W rzeczywistości ostatnio skomentował program w 2020 roku, mówiąc Radio Times, że nie jest pewien, czy program kiedykolwiek powróci, mówiąc: „W tej chwili nie wiem, jaki byłby żołądek na historie”. o upadających społeczeństwach, więc nie pracuję nad jednym z nich, trochę zależy mi na odświeżeniu moich umiejętności komiksowych, więc napisałem scenariusze, które miały mnie rozśmieszyć.

Pisarz wyreżyserował Cat Burglar (otwiera się w nowej karcie), który trafił na Netflix na początku tego roku. Spektakl to interaktywna kreskówka w stylu Hanna-Barbera, w której widz odpowiada na pytania, aby pomóc stróżowi o imieniu Peanut chronić bezcenne dzieło sztuki przed kotem-włamywaczem o imieniu Rowdy.

Teraz jednak Brooker wrócił do pracy nad Black Mirror.

Co za obsada!

Brooker i jej producentka Annabel Jones zawsze byli w stanie przyciągnąć wielkie talenty i ta nowa obsada nie jest wyjątkiem.

Mara, Beetz, Paul i Hartnett mają ugruntowaną pozycję, ale Brooker i Jones uchwycili także kilka wschodzących gwiazd.

Essiedu wyłania się z uznanej roli w dramacie science fiction Sky The Lazarus Project, Ramírez pławi się w genialnym Top Gun: Maverick, Vasan zdobył uznanie za rolę w We Are Lady Parts Channel 4, a Rugaard właśnie wyreżyserował dziwaczny dramat Sky, Wschodzący.

W związku z kolejnymi ogłoszeniami castingowymi i wspaniałym nowym sezonem, na który czekamy, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Brooker podnosi stawkę w szóstym sezonie serialu. Niestety, ponieważ produkcja dopiero się rozpoczyna, prawdopodobnie będzie to rok 2023 przed emisją serialu.

Szukasz więcej Black Mirror? Umieściliśmy tutaj 10 najlepszych odcinków.

Udostępnij to