Obsada i ekipa The Umbrella Academy drażniły się, czego fani mogą spodziewać się po trzeciej części popularnego serialu Netflixa.

W drodze na transmisję strumieniową 22 czerwca, sezon 3 The Umbrella Academy będzie świadkiem, jak potężna rodzina Hargreeves zmierzy się z równie fantastyczną Sparrow Academy, zanim zmierzy się z kolejnym potencjalnie apokaliptycznym wydarzeniem.

Po raz pierwszy spojrzeliśmy na ostatni sezon serialu dzięki oficjalnemu zwiastunowi wydanemu w maju, chociaż coroczne wydarzenie Netflix Geeked Week rzuciło jeszcze więcej światła na nowe postacie i lokalizacje, które pojawią się w przyszłych odcinkach.

Wiedzieliśmy na przykład, że The Hotel Obsidian, metafizyczne więzienie w stylu hotelowym, w którym najgorsi superzłoczyńcy w galaktyce zostali uwięzieni przez The Umbrella Academy, zadebiutuje w trzecim sezonie, a Netflix udostępnił teraz kilka materiałów (z sezonu ). 3 premiera) szczegółowo opisująca, jak ten tajemniczy hotel będzie wyglądał na ekranie.

Możesz to sprawdzić poniżej:

#GeekedWeek po raz pierwszy ogląda nowy dom #TheUmbrellaAcademy: Hotel Obsidian. pic.twitter.com/IGa3BkBdSV6 czerwca 2022

Zobacz więcej

Znany jako The Hotel Oblivion w oryginalnej serii komiksów The Umbrella Academy, lokalizacja jest zasadniczo odpowiednikiem serialu Netflix Arkham Asylum, więc spodziewaj się mnóstwa akcji w tej pozornie wyrafinowanej miejskiej rezydencji.

Jeśli chodzi o inne niespodzianki w trzecim sezonie The Umbrella Academy, oficjalne streszczenie nowych odcinków serialu brzmi: „Ostatnim razem, gdy widzieliśmy The Umbrella Academy, właśnie zatrzymali apokalipsę z 3 roku. Przekonani, że zapobiegli początkowej apokalipsie i naprawili tę oś czasu. na zawsze wracają do domu po dziś dzień. Jednak świętowanie zostaje przerwane, gdy załoga zdaje sobie sprawę, że sprawy nie są dokładnie (no, nie całkiem) tak, jak je zostawili.

„Wejdź do Akademii Wróbla. Prawie tak ciepłe jak morze gór lodowych, Wróble natychmiast angażują Parasolki w brutalną rozgrywkę, która okazuje się najmniej zmartwieniem wszystkich. Samotnie pokonując wyzwania, straty i niespodzianki – i stawiając czoła niezidentyfikowanemu, niszczycielskiemu bytowi siejącemu spustoszenie we wszechświecie, Parasolki muszą przekonać nową rodzinę taty, by pomogła im naprawić to, co zrobiło źle ich przybycie.

Można więc bezpiecznie założyć, że w trzecim sezonie The Umbrella Academy na porządku dziennym będzie więcej wielostronnych wybryków. Aby uzyskać wszystko, co wiemy o długo oczekiwanym trzecim sezonie serialu, sprawdź nasze dedykowane centrum, które zawiera informacje o obsadzie, zwiastunach i potencjalnych zwiastunach fabularnych.

W innym miejscu podczas tygodnia Geeked Week 2022 w serwisie Netflix fani otrzymywali aktualizacje dotyczące programów, w tym The Sandman, Locke and Key oraz najnowszego horroru Guillermo del Toro, Cabinet of Curiosities.

Tygodniowe wydarzenie dostarczy również dużo więcej szczegółów na temat nadchodzących projektów Netflix, więc bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na TechRadar.

Udostępnij to