Jedna minuta przeglądu

Nespresso Vertuo Next to elegancki ekspres, który za każdym razem tworzy gładką kawę z olśniewającą pianką.. Godny miejsca wśród najlepszych ekspresów do kawy, Vertuo Next to najłatwiejszy w obsłudze testowany przez nas ekspres; wszystko, co tak naprawdę musisz zrobić, to włożyć kapsułę do środka i nacisnąć przycisk.

Możesz wybierać spośród pięciu różnych rozmiarów kubków, a czyszczenie zajmuje kilka sekund, ponieważ ta maszyna praktycznie nie robi bałaganu. Sam Vertuo Next wydawał się jednak pewnym ograniczeniem, ponieważ można robić tylko espresso lub amerykańskie; Jeśli chcesz zrobić latte lub cappuccino, musisz przelać je do osobnego spieniacza do mleka.

  • Nespresso Vertuo Next na Amazon za 143.87 €

Jednak Vertuo Next nagrzewa się szybko i konsekwentnie dostarcza kawę w stylu baristy, ale musisz kupić oficjalne strąki Vertuo, a recykling strąków nie jest tak prosty, jak po prostu umieszczenie ich w domu poprzez recykling. Jednak dla maksymalnej wygody parzenia, trudno będzie pokonać Vertuo Next.

Cena i dostępność Nespresso Vertuo Next

  • Cena katalogowa 159 € / 149 € / 249 AU$
(Źródło zdjęcia: Avenir)

Nespresso Vertuo Następna recenzja | Porównanie 1

Nespresso Vertuo Next jest powszechnie dostępny i należy do serii Vertuo firmy Nespresso, która wykorzystuje różne kapsułki z oferty Original. Nie jest to najdroższy ekspres do kawy na rynku, ale nie jest w stanie spieniać mleka, więc będziesz musiał wziąć pod uwagę koszt oddzielnego spieniacza do mleka, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

Konstrukcja

  • Robi pięć różnych wielkości napojów
  • Prosta obsługa jednym dotknięciem
  • Kompaktowy

Nespresso Vertuo Next wygląda drogo dzięki eleganckiej, smukłej konstrukcji, wytłoczonemu logo z przodu urządzenia i zakrzywionym liniom. Chociaż nie zajmuje tak mało miejsca, jak to możliwe, ze względu na umiejscowienie zbiornika na wodę z tyłu, jest stylowym dodatkiem do blatu i jest dostępny w wielu kolorach pasujących do wystroju.

Kiedy dotarła do nas maszyna do egzaminów, była zapakowana w opakowanie w 100% nadające się do recyklingu, co stanowi odświeżającą odmianę od masy plastikowych i piankowych toreb, w które pakuje się wiele innych urządzeń. Motyw ekologiczny na tym się nie kończy, ponieważ ekspres Nespresso jest wykonany w 54% z przetworzonego plastiku, a marka twierdzi, że wszystkie jej kapsułki można teraz poddać recyklingowi.

Vertuo Next ma wymiary 14,2 x 42,9 x 31,4 cm / 5,6 x 16,9 x 12,4 cala, co sprawia, że ​​jest ładny i smukły (choć, jak wspomniano, jest nieco długi pod względem głębokości) i łatwy do przechowywania na blatach kuchennych, nawet jeśli brakuje ci miejsca. Dopóki masz gniazdko elektryczne, możesz trzymać Nespresso Vertuo Next prawie wszędzie, ponieważ praktycznie nie brudzi się podczas użytkowania, a zbiornik na wodę można wyjąć, więc nie musisz tego robić. zlew.

Ten ekspres do kawy odczytuje kod kreskowy na każdej saszetce z kawą, którą wkładasz do środka, dzięki czemu może prawidłowo zaparzyć kawę. Oznacza to również, że musisz używać zastrzeżonych kapsułek Nespresso w Vertuo Next; maszyna nie jest kompatybilna z kapsułkami generycznymi. Po umieszczeniu kapsułki w Vertuo Next urządzenie wykorzystuje to, co Nespresso nazywa „siłą odśrodkową”, aby obracać ją z dużą prędkością, dzięki czemu wytwarzana kawa jest gładka i dobrze smakuje.

Ekspresy Nespresso Vertuo, w tym Vertuo Next i Nespresso Vertuo Plus, oferują więcej opcji pod względem wielkości filiżanek niż gama Original marki i możesz wybierać spośród pięciu różnych wielkości filiżanek, od espresso do napoju 41 ml. Uchwyt na kubki tej maszyny jest regulowany, dzięki czemu można używać kubków i misek o różnej wysokości.

Nespresso Vertuo Następny

(Źródło zdjęcia: Avenir)

Aby przygotować kawę, nic nie może być prostsze: wystarczy wybrać kapsułkę, włożyć ją do ekspresu i nacisnąć przycisk na górze ekspresu. Następnie ekspres Nespresso odczytuje kapsułkę i przygotowuje kawę.

Wydajność

  • Łatwy w użyciu
  • Prawie bez bałaganu
  • Pianka mleczna wymaga dodatkowego urządzenia

Rozpakowanie i skonfigurowanie Nespresso Vertuo Next zajmuje tylko kilka minut i jest bardzo łatwe. Testowaliśmy tę maszynę przez kilka tygodni przy użyciu różnych kapsułek, aby dobrze zorientować się, jak działa ten model i ile różnych napojów można z nim zrobić.

Przede wszystkim, jeśli jesteś nowy w Nespresso, pamiętaj, że ekspresy Nespresso Vertuo nie spieniają mleka, więc jeśli chcesz cieszyć się napojami, takimi jak latte lub cappuccino, musisz kupić osobny spieniacz do mleka - Nespresso będzie sprzedawać jeden. za 98 € / 50 € / 99 AU, ale dostępne są tańsze modele.

Do naszego pierwszego testu Vertuo Next przygotowujemy espresso, używając specjalnie zaprojektowanej kapsułki espresso. Łatwo było zdjąć pokrywkę z ekspresu i włożyć do niego kapsułkę, a kiedy zamknęliśmy ekspres, zakładając z powrotem pokrywkę i klikając na nią, Nespresso było gotowe do pracy. W Vertuo Next jest tylko jeden przycisk, więc rozpoczęcie procesu tworzenia nie może być prostsze. Espresso wyprodukowane przez ekspres miało gęstą złotą cremę na wierzchu. Dodaliśmy cukier do espresso i zamieszaliśmy napój, aby zobaczyć, jak utrzymuje się pianka i okazało się, że prawie natychmiast się uformowała.

Ten ekspres Nespresso może przygotować pięć różnych rozmiarów napojów, dlatego chcieliśmy przetestować każdy z nich pod kątem precyzji i smaku. Następnie używamy kapsułki kawy Melozio, która jest średniej mocy i daje 7.75 fl oz / 320 ml kawy. Proces parzenia trwał 100 sekund od naciśnięcia przycisku do momentu, gdy kawa była gotowa do wypicia, a wyprodukowana ilość była dokładnie taka, jak obiecywała kapsułka.

Ucieszyło nas, że podczas pracy urządzenia nie było pluskania, a na liczniku dochodziło do 68 decybeli, co odpowiada hałasowi otoczenia przy biurku. Kawa, którą ponownie wyprodukowała maszyna, miała dobrą piankę i podobnie jak w przypadku testu espresso, pianka w tej większej kawie została zreformowana nawet po dodaniu cukru i odrobinie mleka.

Jeśli chodzi o smak, uważamy, że kawa może być bardzo podobna do aromatu – to, co dobre dla jednej osoby, może być okropne dla innej. Przetestowaliśmy jednak Nespresso Vertuo Next, aby ustalić, jak słodka była kawa i czy smakowała przypalona. Każda zrobiona przez nas kawa była zawsze gładka i chociaż stwierdziliśmy, że niektóre kapsułki smakują dość gorzko, prawdopodobnie będzie to zależeć od twoich osobistych preferencji.

Vertuo Next ma wyjmowaną tackę ociekową, która jest łatwa do czyszczenia, a zużyte kapsułki gromadzą się w uchwycie na kapsułki, który łatwo wysuwa się z urządzenia. Odkryliśmy, że wlewanie zużytych kapsułek do worka do recyklingu może być czasami nieco trudne, ponieważ kapsułki zwykle zawierają osad z kawy.

Nie jest tajemnicą, że saszetki z kawą nie są najbardziej ekologicznym produktem na rynku, ale Nespresso trzyma się swojej aluminiowej konstrukcji, ponieważ twierdzi, że jest najlepszy do utrzymania świeżości kawy. Przy zakupie ekspresu Nespresso dołączona jest torba do recyklingu, a po jej napełnieniu możesz zabrać zużyte kapsułki do najbliższego sklepu Nespresso, zanieść je do punktu zbiórki lub poprosić dostawcę o odbiór torby podczas następnego rata. pod zamówienie.

Czy powinienem kupić Nespresso Vertuo Next?

Kup, jeśli ...

Chcesz nieomylnej kawy?

Vertuo Next spisywał się niezmiennie dobrze we wszystkich naszych testach, za każdym razem produkując gładką kawę z gęstą śmietanką, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.

Chcesz mieć różne rozmiary miseczek

Do wyboru jest pięć różnych rozmiarów filiżanek, a uchwyt na filiżankę dostosowuje się tak, aby można było zmieścić odpowiednią filiżankę pod wylewką.

Potrzebujesz czegoś bez bałaganu

Ponieważ Vertuo Next wykorzystuje kapsułki, jest łatwy i schludny w użyciu – na blatach nie będzie fusów ani rozlanej kawy, a czyszczenie zajmie tylko kilka sekund.

Nie kupuj tego, jeśli ...

Lubisz robić latte

Vertuo Next jest przeznaczony do robienia espresso i kawy amerykańskiej, więc jeśli często pijesz latte, musisz wziąć pod uwagę koszt zakupu dodatkowego spieniacza do mleka.

Nie chcesz kupować kapsułek

Tego ekspresu nie można używać z kawą mieloną, a ponadto należy zakupić oficjalne kapsułki Nespresso, których nie można poddać recyklingowi w domu.

Chcesz taniej maszyny do kapsułek

Ekspresy Nespresso nie są tanie, a przy dodatkowym wydatku na zakup kapsułek Vertuo Next może nie być dla wszystkich.

 

Udostępnij to