Rejestracja domen i firma hostingowa Namecheap wprowadziła nowy produkt do ochrony i bezpieczeństwa domen, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Twoich stron internetowych.

Usługa Domain Vault, dostępna teraz z 30-dniową bezpłatną wersją próbną, łączy w sobie kilka kluczowych narzędzi zabezpieczających, które chronią przed przejęciem domeny, cyberzagrożeniami i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa, które rosną wraz ze wzrostem i rozwojem witryny.

Wśród głównych funkcji programu Domain Vault znajduje się funkcja blokady rejestru, która uniemożliwia modyfikację serwerów nazw i transfer domen.

bezpieczeństwo nazwy domeny

Namecheap twierdzi, że jego nowa oferta sprawia, że ​​zmiana ustawień domeny przez kogoś innego niż właściciel jest „praktycznie niemożliwa”.

Platforma jest dostępna w dwóch pakietach, z których oba oferują ochronę dla jednej domeny: Domain Vault Silver kosztuje 1,88 EUR miesięcznie (1,57 EUR) i obejmuje wszystkie domeny TLD, podczas gdy Domain Vault Titanium kosztuje 19,97 EUR miesięcznie (16,62 EUR) XNUMX i obejmuje tylko domeny .com i .net.

„Chociaż Namecheap zapewnia najważniejsze funkcje bezpieczeństwa za darmo, stworzyliśmy Domain Vault, aby zapewnić zaawansowany poziom bezpieczeństwa, który zapewnia jeszcze większy spokój ducha, na przykład przechowywanie pieniędzy na koncie bankowym lub cenną pamiątkę rodzinną w sejfie. szafy w domu” — powiedziała Julia Zinovieveva, menedżer produktu w Domain Vault.

Namecheap twierdzi, że tylko mały zespół w pełni oddanych specjalistów ds. obsługi klienta będzie pracował nad Domain Vault, a mniej niż 1% zespołu obsługi klienta będzie miało dostęp do danych klientów, aby zmniejszyć ryzyko błędu ludzkiego prowadzącego do oszustwa.

Narzędzie oferuje również całodobowe monitorowanie bezpieczeństwa zmian DNS i natychmiastowy dostęp do zespołu ds. bezpieczeństwa Namecheap w przypadku pytań lub dochodzenia w sprawie podejrzanych działań.

Mówi się, że Domain Vault ma również dodatkową warstwę weryfikacji tożsamości, która wymaga weryfikacji przez człowieka i automatycznej weryfikacji przed wprowadzeniem istotnych zmian.

Udostępnij to