Top Show na Hulu został przedłużony na trzeci sezon i jest to całkiem duży kamień milowy dla firmy zajmującej się transmisją strumieniową.

Only Murders in the Building, serial kryminalny Hulu, w którym występują Selena Gomez, Martin Short i Steve Martin, powraca w trzeciej części. Ogłoszenie zostało ogłoszone we wspólnym komunikacie prasowym Hulu i Disney Plus; ta ostatnia platforma do przesyłania strumieniowego to dom Only Murders in the Building w częściach świata, w których Hulu nie jest dostępny.

Nie powinno dziwić, że sezon 3 Only Murders in the Building otrzymał zielone światło od zespołu zarządzającego Hulu. Pierwszy sezon serialu (otwiera się w nowej karcie) i drugi sezon (otwiera się w nowej karcie) mają obecnie 100% ocenę „Certified Fresh” w witrynie agregatora recenzji Rotten Tomatoes. Rezonuje zarówno z publicznością, jak i krytykami, przy czym sezon 1 ma ocenę 93%, a sezon 2 - 90% wśród widzów.

Zaskakujące jest jednak to, że Only Murders in the Building doczekało się trzeciej odsłony. Jak? Ponieważ Hulu rzadko odnawia swoją oryginalną ofertę telewizyjną na dłużej niż dwa sezony.

June Osbourne de Elizabeth Moss observa a alguien fuera de cámara en The Handmaid's Tale

Opowieść podręcznej to jeden z nielicznych oryginałów Hulu, które przetrwają dłużej niż dwa sezony. (Źródło zdjęcia: Hulu)

Odkąd Hulu zaczęło opracowywać własne oryginały w styczniu 2011 r., Popkulturowy serial internetowy The Morning After był pierwszym podejściem do oryginalnych programów, tylko 10 oryginalnych seriali telewizyjnych zostało odnowionych na trzy sezony lub dłużej. To ignoruje ogłoszenie, że Hulu ożywia także ukochany animowany sitcom Futurama, a także miniseriale, takie jak Pistol i Pam & Tommy.

W sumie 56 programów Hulu Original zostało odwołanych, odkąd streamer zaczął tworzyć własne treści. Aby umieścić to w kontekście, Hulu odnawia tylko jeden oryginalny serial (na trzy lub więcej sezonów) każdego roku od 2011 roku, jednocześnie nagle kończąc pięć oryginalnych programów co 12 miesięcy w tym samym 10-letnim okresie.

Żegnamy takie seriale jak Y: The Last Man (anulowany po jednym sezonie), PEN15 (dwa sezony), High Fidelity (jeden sezon), MODOK (jeden sezon) i Veronica Mars (reaktywowana przez Hulu, ale anulowana po jednym sezonie) podczas ten okres. Te anulowania były prawdopodobnie spowodowane różnymi przyczynami: niektóre nie spotkały się z odzewem opinii publicznej, podczas gdy inne zostały odłożone na półkę ze względu na koszty produkcji. Mimo to Hulu ma skłonność do kończenia programów na długo przed ich czasem, przez co długowieczność Only Murders in the Building jest rzadką, ale znaczącą sprawą.

Oczywiście Hulu ma zielone programy przez ponad trzy sezony, kiedy są a) bardzo udane i zabawne do oglądania lub b) ponieważ naprawdę jest intrygująca historia lub fascynujące łuki postaci do podsumowania.

Opowieść podręcznej (pięć sezonów), Wu-Tang: An American Saga (trzy sezony), Reservation Dogs (trzy sezony), Solar Opposites (trzy sezony) i Trolle: Troll Topia (sześć sezonów) pozostają silne w serwisie. transmisja należąca do Disneya. Tymczasem status odnowienia nowych ofert Hulu, w tym The Bear i Nine Perfect Strangers, jest obecnie w toku. Jednak biorąc pod uwagę ich popularność, mamy nadzieję, że Hulu zapali drugi sezon dla tych programów. Tak więc, dopóki istnieje zapotrzebowanie publiczności i / lub program opowiada dobrą historię, Hulu prawdopodobnie zamówi więcej sezonów dla tej produkcji.

Moi sąsiedzi mają dla was specjalną wiadomość: #OnlyMurdersInTheBuilding powróci w 3. sezonie! Teraz muszę się tylko martwić, kto będzie następny… Mam nadzieję, że to nie ja! pic.twitter.com/J8AeH6CpNO11 lipca 2022 r.

Zobacz więcej

Mimo to odnowienie trzeciego sezonu Only Murders in the Building jest rzadkim przykładem kierownictwa Hulu zamawiającego kolejny odcinek w jednej z ofert telewizyjnych streamera. Musi nadejść czas, kiedy szefowie oryginalnych programów Hulu zaczną zielone światło dla nowych wpisów w wielu swoich serialach telewizyjnych, zwłaszcza w programach, które niedawno pojawiły się na streamerze.

Z finansowego punktu widzenia można zrozumieć, dlaczego Hulu nie pompuje więcej pieniędzy w program, jeśli zostanie uznany za nieudany. Czasami jednak jeden sezon to za mało, by stwierdzić, czy serial przyciągnie widzów. W takich przypadkach warto postawić na zielone światło drugiego sezonu, aby zobaczyć, czy serial zyskuje popularność wśród bazy abonentów Hulu. Powinieneś pozwolić niektórym programom oddychać i rozwijać historię, którą chcą opowiedzieć, lub rozwój postaci, który chcą realizować, zamiast anulować je, gdy tylko liczba widzów zacznie się zmniejszać. Mamy nadzieję, że przebudowa Only Murders in the Building stanie się normą, a nie wyjątkiem w Hulu.

Aby uzyskać więcej treści opartych na Hulu, sprawdź najlepsze filmy na streamerze. Możesz także dowiedzieć się, jak zapisać się na bezpłatny okres próbny Hulu.