Najlepszy dysk SSD PS5 właśnie osiągnął najniższą cenę w Czarny piątek

Najlepszy dysk SSD PS5 właśnie osiągnął najniższą cenę w Czarny piątek

Oferty dysków SSD PS5 firmy Amazon oferują obecnie dysk WD Black SN850 na PS5 w konfiguracji 1 TB za jak dotąd niską cenę. Nigdy nie było lepszego czasu na rozważenie rozszerzenia pamięci konsoli.

Możesz dostać WD Black SN850 1 TB na PS5 w tylko 120 € (zamiast 180 €) (otwiera się w nowej karcie) z całkowitymi oszczędnościami 60 € na Amazon przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży w Czarny piątek. Oszczędzasz 10 € w stosunku do poprzedniej najniższej stawki, którą widzieliśmy na początku listopada, co sprawia, że ​​teraz jest to idealna okazja do zainwestowania w przestrzeń kosmiczną za mniej.

WD Black SN850 na PS5 (otwiera się w nowej karcie) to nasz wybór najlepszego dysku SSD PS5, a to dzięki wyjątkowej wydajności sekwencyjnej i oficjalnie licencjonowanemu charakterowi dysku Gen 4.0. Jest dostarczany z własnym radiatorem SSD PS5, więc nie będziesz musiał samodzielnie łączyć rozwiązania.

Widzimy kilka świetnych ofert dysków SSD PS5 przed oficjalnymi ofertami PS5 w Czarny piątek. Nadal nie jest jasne, jak długo ta zniżka potrwa po tej stronie zimowej wyprzedaży, ale sądząc po tym, że jest tak agresywna, nie zalecamy zbyt długiego czekania na tę wyprzedaż.

Dzisiejsza najlepsza oferta dysków SSD PS5

Instalacja dysku SSD PS5 to prosty i najlepszy sposób na zapewnienie wystarczającej ilości wolnego miejsca w systemie do instalowania i grania w największe i najlepsze gry na PS5. Bez dysku NVMe masz do czynienia tylko z 667 GB użytecznej przestrzeni na PS5 po usunięciu niezbędnego oprogramowania operacyjnego z deklarowanych 825 GB. Może się to szybko zapełnić, jeśli planujesz pobrać tytuły lub zainstalować z dysku.

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert dysków SSD PS5

Interesują Cię inne ceny dysków SSD PS5 od różnych producentów? Na szczęście nasze oprogramowanie do porównywania cen automatycznie wybiera najniższe ceny niektórych z naszych najlepszych modeli.

Dzisiejsze najlepsze oferty dysków SSD PS5

Więcej ofert w Czarny piątek