Najlepsza kompatybilna pamięć RAM XPS 15 w 2019 roku

Najlepsza kompatybilna pamięć RAM XPS 15 w 2019 roku

Najprostszym sposobem na poprawę wydajności komputera Dell XPS 15 jest zwiększenie pamięci RAM. Zestaw Corsair Vengeance Performance 32 GB DDR4 to idealne uaktualnienie dla Dell XPS 15 (7590 i 9570), umożliwiające pełne wykorzystanie procesora graficznego GPX i procesora Intel Core i7. Im więcej masz pamięci RAM, tym więcej możesz jednocześnie zrobić na swoim laptopie.

Nasz wybór

Zestaw Corsair Vengeance Performance 32 GB DDR4
Gdy 16 GB RAM to za mało.

Corsair to znana marka, a katalog pamięci RAM firmy oferuje doskonały poziom wydajności niezależnie od tego, czy instalujesz moduły w komputerze stacjonarnym, czy laptopie. Ten zestaw 32 GB to więcej, niż potrzebujesz, ale jest idealny dla tych, którzy intensywnie korzystają z energochłonnego oprogramowania.

Kto powinien kupić ten RAM?

Czy Twój XPS 15 działa trochę wolno, gdy próbujesz uruchomić wiele aplikacji lub bardziej wymagające oprogramowanie, takie jak Adobe Premiere Pro? Prawdopodobnie potrzebujesz więcej pamięci RAM. Zalecamy, abyś miał około 16 GB na normalne użytkowanie systemu Windows 10, ale aktualizacja do wersji 32 GB może naprawdę zrobić różnicę, jeśli jej potrzebujesz.

Czy to dobry moment na zakup pamięci RAM?

Cena RAM-u wróciła do normy. W szczególności cena tego zestawu została obniżona o około 150 dolarów od czasu modernizacji naszego Dell XPS 15 9570 (starego modelu do 7590), więc teraz jest dobry moment na zakup pamięci RAM.

Powody do zakupu

Powody, by nie kupować

Uaktualnij komputer Dell XPS 15

Twój Dell XPS składa się z głównej płyty głównej, procesora, procesora graficznego, pamięci o dostępie swobodnym (RAM) i innych komponentów. Na komputerze stacjonarnym możesz dowolnie zmieniać procesor, procesor graficzny i płytę główną, ale na laptopach sprawa nie jest już taka prosta. Pamięć RAM i pamięć to tak naprawdę jedyne dwa obszary, których możesz dotknąć bez wykonywania zaawansowanych majsterkowania.

Dell XPS 15 może otrzymać do 32 GB pamięci RAM firmy Dell, ale w modelu podstawowym wystarczy zaledwie 8 GB. Windows 10 będzie działał dobrze z 8 GB, jeśli nie chcesz robić nic zbyt intensywnego. Jeśli w przeglądarce Google Chrome otwartych jest wiele kart, wystarczy to do wchłonięcia kilku Go.

Aktualizacja pamięci RAM to najlepszy sposób na poprawę wydajności komputera XPS 15.

Gdy zabraknie pamięci RAM, system Windows użyje pliku wymiany, który jest zasadniczo emulowaną pamięcią RAM na głównym urządzeniu pamięci masowej. Dell XPS 15 jest wyposażony w ultraszybką pamięć flash, ale nie jest tak wydajna jak moduły RAM. Dlatego zalecamy aktualizację pamięci RAM w komputerze XPS 15, jeśli zauważysz spadek wydajności.

Aktualizacja do 16 GB za pomocą zestawu Crucial to świetny sposób na zwiększenie możliwości laptopa. Jeśli masz już 16 GB w konfiguracji GTX 1650 i Core i7, będziesz musiał uaktualnić do 32 GB za pomocą zestawu Corsair. Po aktualizacji zauważysz natychmiastową różnicę, szczególnie jeśli Menedżer zadań poinformuje Cię, że często osiągasz limit.

Zestaw Corsair Vengeance Performance 32 GB (2 x 16 GB) jest taktowany zegarem 2666 MHz, zasilany napięciem 1,2 V i ma nominalne opóźnienie 18-19-19-39. Liczby te są całkiem dobre dla szybkiej pamięci laptopa. Przetestowaliśmy również i przetestowaliśmy te konkretne moduły, ponieważ nie wszystkie pamięci RAM są kompatybilne. Chcesz wiedzieć, jak rozbudować pamięć RAM w komputerze Dell XPS 15? Udostępniamy łatwy w obsłudze przewodnik napisany dla XPS 15 9570, ale powinien być ważny dla najnowszego modelu 7590.

Alternatywa dla pamięci RAM Corsair Vengeance

Nie każdy potrzebuje 32 GB RAM-u i tylko 200 dolarów, nie każdy ma tyle pieniędzy do wydania. Dla komputera Dell XPS 15 dostępne są inne opcje, w tym tańszy zestaw 16 GB pamięci RAM.

Zestaw 16 GB DDR4 Crucial
Aby zwiększyć wydajność, dokupuj do 16 GB pamięci RAM.

Jeśli zamówisz podstawowy model XPS 15, będziesz chciał zwiększyć jego pojemność pamięci RAM do 16 GB, aby uzyskać dodatkową wydajność. Crucial RAM jest nie tylko niezawodny, ale także szybki.

Masz tylko 8 GB RAM? Będziesz chciał zwiększyć pojemność swojego XPS 15 aż do 16 GB, aby radykalnie poprawić wydajność. Nawet jeśli nie posiadasz procesorów GTX 1650 i Intel Core i7, warto to zrobić. To jedyna aktualizacja, którą możesz wykonać bez wykonywania zaawansowanych prac. Nie jest to całkowicie poza zasięgiem oszczędnych właścicieli XPS 15.

Konkluzja

Zestaw Corsair Vengeance Performance 32 GB DDR4 to ulepszona wersja komputera XPS 15 z 16 GB pamięci RAM. Jest szybki, pochodzi od marki znanej z niezawodnych modułów pamięci i ma dożywotnią gwarancję.