Założyciel marki technologicznej Nothing, Carl Pei wie, jak wzbudzić zainteresowanie produktami, które tworzy. Do pewnego stopnia sukces OnePlusa można przypisać jego byłemu współzałożycielowi, który wypuścił Nothing po rozstaniu z chińskim producentem smartfonów.

Jego najnowszy wpis na Twitterze można uznać za zapowiedź nadchodzącego telefonu z Androidem Nothing.

Tweet mówi po prostu „Powrót do Androida” i możesz go łatwo przeczytać po przełączeniu na Androida po użyciu iPhone'a. Jednak to kolejne odpowiedzi z konta Android i Qualcomm wskazują, że nic nie może nic zrobić.

Chociaż podobno nic nie działa na smartfonie, po raz pierwszy Carl Pei wspomniał o jego istnieniu. Nic obecnie nie ma w swoim portfolio tylko jednego produktu: Nic Słuchawki douszne (1).

Indyjski dyrektor generalny marki, Manu Sharma, zasugerował, że firma pracuje nad pięcioma nowymi produktami. Niedawne wyznaczenie Adama Batesa z Dyson na szefa nadchodzącego centrum projektowego może być możliwą wskazówką co do tego, jakie nowe produkty opracowuje firma.

Początkujący konkurent OnePlusa?

W październiku 2021 roku po raz pierwszy usłyszeliśmy plotkę, że firma produkuje telefon z Androidem i powerbank, który będzie do niego pasował.

Na podstawie tych wstępnych doniesień spodziewano się, że telefon zostanie wprowadzony na rynek na początku 2022 roku. Oczekuje się, że ten telefon z Androidem będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon SoC, ale nie wiemy, jaki to będzie model.

Ten ostatni tweet potwierdza tę teorię. Nie wspominając już o tym, że Nothing i Qualcomm ogłosiły strategiczne partnerstwo w 2021 roku, co oznacza, że ​​firma będzie wykorzystywać Snapdragon SoC w swoich produktach.

W lutym 2021 r. Nothing nabyło Essential, nieistniejącą już firmę produkującą smartfony, a Carl Pei wyjaśnił, że Nothing będzie nadal koncentrować się na akcesoriach audio i inteligentnych produktach domowych.

Jednak firma mogła również nabyć patenty, znaki towarowe i tym podobne w odniesieniu do linii smartfonów Essential. Wszystko to można wykorzystać w następnym telefonie.

Udostępnij to