Mortal Kombat 12 najwyraźniej „wyciekł” przez producenta z NetherRealm Studios.

Jonathan Andersen, starszy kierownik produkcji w NetherRealm, niedawno opublikował (obecnie usunięte) zdjęcie swojego biurka pokryte pamiątkami z Mortal Kombat na Twitterze (patrz zdjęcie na VGC). Jednak fani o orlim wzroku zauważyli, że ekran monitora w rogu obrazu pokazuje plik zatytułowany „MK12_Mast…”, podczas gdy fragmenty wiadomości e-mail na ekranie mówią „nasi fani entuzjastycznie drapią internet” i „mają dużo Uważaj na ten materiał. – sugerując, że Mortal Kombat 12 jest w fazie rozwoju.

Fani podejrzewają jednak, że obraz nie był „przypadkowym” przeciekiem, a raczej dopasowaniem do kolejnego wpisu z serii bijatyk NetherRealm Studios.

Opinia: wypadek czy kpina?

Mortal Kombat X

(Źródło zdjęcia: Warner Bros. Games)

Od wydania Mortal Kombat 11 minęły trzy lata, więc NetherRealm miałoby sens, aby pracować nad kolejnym wpisem w długiej serii bijatyk. Wpisy w serii są zazwyczaj wydawane w odstępie czterech lat, przy czym Mortal Kombat 11 (2019) wydany cztery lata po Mortal Kombat 10 (2015) i Mortal Kombat 9 (2011) wydany cztery lata po Mortal Kombat.

Ponadto reporter GamesBeat, Jeff Grubb, stwierdził w 2021 roku, że słyszał, iż NetherRealm pracuje nad Mortal Kombat 12, a nie nad nową grą Injustice, ze względu na obawy, czy Warner Bros. Games sprzeda to studio w przyszłości.

Ale wtedy pojawia się pytanie, czy ten wyciek był naprawdę wypadkiem. W końcu szef NetherRealm i współtwórca serialu, Ed Boon, jest znany ze swoich psikusów, a fani często są zdezorientowani, które z jego tweetów są żartem, a które nie. Tak więc mecz "przeciek" byłby na znaku studia.

Ponadto specyfika tego, co pokazano na obrazie (nic krytycznego, ale wystarczy na zajawkę) wydaje się zainscenizowana, mimo że tweet został usunięty.

Tak więc Mortal Kombat 12 prawdopodobnie zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych kilku miesięcy i (wyobrażam sobie) gra zostanie wydana w 2023 roku, zgodnie z czteroletnim wzorcem wydawniczym, który do tej pory stosował NetherRealm.

Dzisiejsze najlepsze oferty MORTAL KOMBAT 11

Mortal Kombat 12 wyciekł przez producenta

Udostępnij to