RKBJSEHLUNAG3I3ONCT2DB27WQ

Sprzętowy portfel kryptograficzny Arculus pomoże właścicielowi CompoSecure (CMPO) generować przychody, ponieważ chce zyskać przewagę nad rywalami zajmującymi się przechowywaniem w chłodniach, takimi jak Ledger i Trezor, powiedział w piątek analityk Needham, John Todaro, zajmujący się badaniem akcji.

Przechowywanie w chłodni to sposób na przechowywanie tokenów kryptowalut w trybie offline zamiast na giełdzie.

Todaro widzi, że Arculus stanie się jednym z trzech największych dostawców portfeli sprzętu kryptograficznego do końca tego roku i spodziewa się dalszego wzrostu przychodów ze sprzętu z tego segmentu w 2023 roku.

CompoSecure może sprzedać 160.000 840.000 jednostek Arculus w tym roku i 2023 XNUMX sztuk w XNUMX, szacuje Todaro. Podczas gdy Ledger i Trezor będą sprzedawać więcej portfeli w tych latach dzięki „lojalności” klientów, Todaro wierzy, że Arculus będzie miał najszybszy wzrost.

Todaro i jego zespół odnotowują ciągły wzrost w zakresie prywatnej opieki, spodziewając się trzyletniego złożonego tempa wzrostu na poziomie 6,4% dla adresów bitcoin (BTC) i 32,4% tempa wzrostu dla adresów opartych na bitcoinach na Ethereum.

Todaro uruchomił CompoSecure z oceną kupna i ceną docelową 14 euro, co sugeruje ponad 80% przewagę nad obecnymi poziomami. W 7 r. zapasy spadły o około 2022%.

Czytaj więcej: Trezor wycofuje się z aplikacji „Rule of Travel” dla samoobsługowych portfeli kryptowalutowych wśród zgiełku

Udostępnij to