Jeszcze kilka miesięcy temu nie próbowałem nawet słuchawek z przewodnictwem kostnym. Właśnie zacząłem swoją rolę jako redaktor fitness TechRadar i nie mogłem się doczekać ich wypróbowania. I oto, teraz są moją ulubioną rzeczą i są tańsze niż kiedykolwiek w ofertach Prime Day.

Shokz OpenRun to moje ulubione słuchawki (nazywamy je „najlepszymi na świecie słuchawkami z przewodnictwem kostnym”), a teraz są tańsze niż kiedykolwiek. Wcześniej były one obniżone tylko do około 110 euro, ale teraz na Amazon są o 40 euro mniej niż sugerowana cena detaliczna wynosząca tylko 89,95 euro (otwiera się w nowej karcie). Zobacz je w całości poniżej:

(Nie w USA? Przewiń w dół, aby zobaczyć najlepsze oferty Shokz w Twojej okolicy)

Najlepsze dzisiejsze oferty słuchawek Prime Day Shokz z przewodnictwem kostnym

Najlepsze słuchawki na przewodnictwo kostne (które, powiedzmy sobie wyraźnie, to poprzednia para) przesyłają dźwięk przez kości czaszki do bębenków usznych, a nie bezpośrednio do uszu.

Dzięki temu możesz słuchać ulubionych piosenek, podcastów i audiobooków (zobacz najlepsze oferty Audible, aby uzyskać dobry wybór, poprawiam Return Of The King) i mieć otwarte uszy podczas biegu.

Dzięki jasności na obu frontach czuję się bardziej świadomy ruchu ulicznego, pieszych, a czasem dzikiej przyrody, co pozwala mi bezpiecznie biegać, ciesząc się solidnymi wrażeniami dźwiękowymi. Dla mnie to lepsze doświadczenie niż aktywne tryby przezroczystości z redukcją szumów większości słuchawek, ponieważ powietrze między uszami nie walczy o przestrzeń. Brzmi dziwnie, ale zachęcam do wypróbowania ich w tej cenie.

Nieprzekonany? Poniżej zostawiłem kilka innych ofert słuchawek z przewodnictwem kostnym, dotyczących innych produktów firmy Shokz.

Więcej ofert słuchawek z przewodnictwem kostnym

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, tutaj znajdziesz wszystkie najniższe ceny słuchawek Shokz w Internecie, z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Najlepsze dzisiejsze okazje Shokz OpenRun

Więcej ofert Prime Day w USA

matowy evans

Titulaire d'une maîtrise en journalisme de l'Université de Cardiff, Matt rozpoczął swoją karierę w dziennikarstwie numerycznym w Men's Health et y est resté pendant plus deux ans, o il a fait ses preuves dans les reportages sur la santé et la kondycja fizyczna. Od tego czasu jego byline pojawiał się w wielu różnych publikacjach i witrynach, w tym w Runner's World, Women's Health, Men's Fitness, LiveScience i Fit&Well, obejmujących wszystko, od ćwiczeń, przez odżywianie, zdrowie psychiczne i nie tylko, po sporty ekstremalne dla Red Bulla. .

Rozciąganie to najlepsza wskazówka fitness Matta. Po raz pierwszy odkrył ćwiczenia poprzez sztuki walki, będąc czarnym pasem w karate i trenując przez wiele lat kickboxing. Podczas COVID zakochała się również w jodze, ponieważ łączyła rozciąganie w stylu sztuk walki z pewną przestrzenią osobistą.

Kiedy nie trenuje ani nie pisze o zdrowiu i kondycji, można go spotkać czytającego grube książki fantasy z mnóstwem fikcyjnych map.

Udostępnij to