Obejrzyj mrożący krew w żyłach zwiastun Stranger Things 4 Volume

W sieci pojawił się pełny zwiastun drugiej części Stranger Things Season 4. Kliknij poniżej, aby zobaczyć:

Druga część czwartego sezonu serialu pojawi się na Netflix 1 lipca.

Chociaż zapowiadany jako drugi tom, druga połowa czwartego sezonu serialu ma w rzeczywistości tylko dwa odcinki. Ale oba są epickie. Ósmy odcinek sezonu, który nazywa się Papa, trwa 85 minut, czyli godzinę i 25 minut, podczas gdy finał sezonu nazywa się The Piggyback i jest filmem samym w sobie, trwającym dwie godziny. i 19 minut.

Zwiastun jest drugim spojrzeniem, jakie wielu oddanych fanów serii otrzymało w drugim odcinku po tym, jak 30-sekundowy klip został publicznie udostępniony podczas corocznego wydarzenia Geeked Week w serwisie Netflix. Klip pierwotnie zadebiutował jako scena post-kredytów po zakończeniu 7. odcinka sezonu Stranger Things.

Zwiastun wskazuje na epicki finał, ponownie nakręcony przez Kate Bush Running Up That Hill, z młodą obsadą serialu przetestowaną do absolutnych granic.

Pierwsza część czwartego sezonu serialu była ogromnym sukcesem dla Netflix, a abonenci serwisu streamingowego oglądali kolosalne 4.100 miliarda minut czwartego sezonu Stranger Things w ciągu pierwszych trzech dni jego premiery. Nie tylko to, ale wszystkie cztery sezony serialu o nadprzyrodzonych horrorach zajmują obecnie pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce na oficjalnej liście 4 najlepszych programów telewizyjnych Netflix.

Netflix musi żałować, że nie mogliby co tydzień wypuszczać Stranger Things.

(*2*)¿Epicki finał Stranger Things?

Nie. Po premierze drugiej połowy czwartego sezonu będzie jeszcze co najmniej jeden sezon tego giganta science fiction.

Nie ma wielu szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać lub kiedy możemy się tego spodziewać, choć wiemy na pewno, że będzie to ostatni wpis w głównej fabule serii. Producent wykonawczy Shawn Levy powiedział niedawno ScreenRant (otwiera się w nowej karcie), że jego twórcy, Duffer Brothers, „nie chcieli, aby serial wyszedł z dymu” i przetrwał jego przyjęcie, ale wszechświat Stranger Things może nadal kręcić . -offy i filmy niezależne.

Przy takich liczbach Netflix lepiej szybko odwrócić sytuację, więc mamy nadzieję na datę premiery w 2023 roku przed końcem programu.

Chcesz wiedzieć więcej o Stranger Things? Możesz przeczytać nasz pełny przewodnik do Stranger Things sezon 4, tom 2: tutaj, a także to, co chcemy zobaczyć z epickiego finału serialu.

Udostępnij to