Jaka jest data premiery sezonu 3 Mindhunter? Niestety nie wydaje się pewne, że mamy taki. Jeden z najlepszych realistycznych thrillerów na małym ekranie ma wątpliwości, jeśli chodzi o kolejne odnowienie, pomimo swojej jakości. Kwestionuje niesmaczny urok najbardziej znanych zabójców końca XX wieku, w przeciwieństwie do większości współczesnych mediów kryminalnych.

Z jego słynnym reżyserem zajętym innymi zobowiązaniami, a obsada upadła, Niemniej jednak, Mindhunter sezon 3 jest bardzo w stanie zawieszenia. Ale chociaż Mindhunter nie został technicznie odnowiony na trzeci sezon, istnieje plan na pięć sezonów. Poniżej wyjaśnimy bardziej szczegółowo, co to oznacza, i przedstawimy wszystko, co zostało omówione do tej pory na potencjalny trzeci sezon.

Data premiery trzeciego sezonu Mindhunter: seria jest zawieszona na czas nieokreślony

mindhunter sezon 2

Chociaż sezon 2 pojawił się na Netflix dwa lata po premierze w 2019 roku, być może tym razem będziemy musieli poczekać dłużej, aby usłyszeć o przyszłości serii. Netflix potwierdził Deadline, że opcje dystrybucji wygasły, co oznacza, że ​​mogą pracować w innych programach. „[Fincher] może ponownie odwiedzić Mindhunter w przyszłości, ale w międzyczasie uznał, że aktorzy nie byli w porządku, aby powstrzymać ich przed szukaniem innej pracy podczas odkrywania własnej pracy.

To nie znaczy, że został odwołany, ale oznacza to, że trzeci sezon Mindhunter jest w zawieszeniu.

David Fincher pracował nad Mank, biografią opartą na scenariuszu Hermana J. Mankiewicza i jego współpracy z Orsonem Wellesem przy tworzeniu Citizen Kane. Film w reżyserii Gary'ego Oldmana powinien zostać wydany w 2020 roku. THR zauważył, że dyskusje na temat trzeciego sezonu zostały „wstrzymane” podczas kręcenia filmu Mank.

Teraz, gdy jego praca dobiegła końca, operator Erik Messerschmidt również miał złe wieści podczas rozmowy z Colliderem. Zapytany, czy zna prawdopodobieństwo wystąpienia trzeciego sezonu Mindhunter, odpowiedział: „Nie wiem […] słyszałem, że od dłuższego czasu sprawy są wstrzymywane. Zobaczymy. Kto wie. Ale to byłby zaszczyt go wspierać. «

Dowiadujemy się, że pisarz Joe Penhall „napisał Biblię przez 5 sezonów” w wywiadzie dla Metro w styczniu 2019 r. i że Holt McCallany (Bill Tench) „ma nadzieję, że możemy zrobić wszystkie pięć sezonów, ponieważ publiczność wydaje się naprawdę reagować na serial «, w rozmowie z Popkulturą. Trzymamy kciuki, możemy oglądać resztę serialu.

Jakich zabójców spotkamy w trzecim sezonie Mindhunter?

Mindhunter sezon 3 w stanie zawieszenia

Nie ma potwierdzonej ewolucji fabuły w sezonie 3, ponieważ jego odnowienie jest wątpliwe.Nie powstrzymało to jednak legionów fanów od spekulacji na temat kontynuacji Reddit zgodnie z harmonogramem programu. Pojawiają się nazwiska takie jak John Wayne Gacy: Mężczyzna skazany za 33 zabójstwa i znany jako „Morderca Klaun” został skazany na śmierć w 1980 roku, ale został stracony dopiero w 1994 roku. Imię Gacy'ego i zdjęcia były również krótko pokazywane na ekranie. . 2, które niektórzy interpretują jako jajko wielkanocne.

Nazwa Ted Bundy powraca również raz za razem, nie tylko ze względu na ostatni film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile oraz Netflix’s Conversations with a Killer: Ted Bundy Tapes, oba wydane w 2019 roku. Słynny seryjny morderca powstał w 1989 roku. Sezony 1 i 2 Mindhunter mają miejsce pod koniec lat XNUMX. i na początku lat XNUMX., więc ramy czasowe dla Bundy i Gacy są zbieżne.

To tylko dwaj ohydni członkowie serii seryjnych morderców z lat 1980. Dowolna liczba nikczemnych postaci może być przedmiotem przyszłych śledztw Holdena Forda, w tym zabójcy BTK Dennisa Radera, pokazanego tylko w jednej scenie w odcinku Mindhunter, i został ponownie -oglądane w końcowych momentach sezonu 2.

Chociaż mamy nadzieję, że Jonathan Groff i Holt McCallany powrócą, jeśli zmaterializuje się trzeci sezon Mindhunter, nie jesteśmy mniej pewni, czy możemy przewidzieć ich łuki. Przemawiając do popkultury, McCallany powiedział: „Byłoby przedwczesne, gdybym mówił o podróży, jaką przejdą te postacie. […] Jesteście w tej podróży, w której nikt nie może być w 3% pewien celu, nawet pisarze. »

Oczywiście znamy przypadki profilera kryminalnego Johna Douglasa, prawdziwą inspirację dla Holdena Forda, omówione na osi czasu Mindhunter. „W 1981 r. nie tylko zabijał dzieci w Atlancie, ale także zabijał Tylenol” – powiedział Douglas w wywiadzie dla Vulture. „Mieliśmy sprawę Unabombera w Chicago. Potem mieliśmy inne przypadki, zabójcę kalibru .22 z Buffalo. Chociaż nie znamy jeszcze żadnych szczegółów fabuły, potencjalny sezon Mindhunter 3 może zbadać jeden z tych tematów.

Mindhunter pozostaje jednym z najlepszych oryginalnych programów Netflix do tej pory

Koncentracja Netflix na oryginalnych treściach oznacza wiele hitów i porażek, ale współpraca z Fincherem była mądrym pomysłem. Mindhunter to obecnie jeden z najbardziej wyróżniających się wizualnie programów telewizyjnych., a dwa sezony ilustrują sukces pomysłu łączenia na wpół fikcyjnych postaci w rzeczywiste sprawy kryminalne. Jeśli kiedykolwiek wrócisz, będzie warto.

Udostępnij to