Twoje rozmowy w Microsoft Teams mogą wkrótce stać się o wiele bardziej interaktywne, czy ci się to podoba, czy nie, dzięki nowemu dodatkowi do usługi.

Firma ujawniła, że ​​pracuje nad dodaniem funkcji pytań i odpowiedzi (znanej również jako pytania i odpowiedzi) do seminariów internetowych i spotkań Teams dla swojej platformy do wideokonferencji.

Ten dodatek zapewni zupełnie nowy poziom interaktywności i współpracy w rozmowach Microsoft Teams, niezależnie od tego, czy jest to spotkanie w całej firmie, konferencja w college'u, czy po prostu żart z przyjaciółmi.

Kilka pytań/odpowiedzi

Ta funkcja jest nadal w fazie rozwoju, zgodnie z jej wpisem w oficjalnej mapie drogowej Microsoft 365 (otwiera się w nowej karcie), która przewiduje datę ogólnej dostępności w lipcu 2022 r., co oznacza, że ​​być może nie będziemy musieli czekać zbyt długo

„Dzięki włączeniu funkcji pytań i odpowiedzi… gospodarze spotkań będą mogli stworzyć moderowane lub niemoderowane środowisko pytań i odpowiedzi” — zauważa post. Dodaje, że pytania i odpowiedzi będą dostępne na spotkaniach i seminariach internetowych Microsoft Teams, ale gospodarz spotkania będzie musiał je włączyć.

Po wydaniu funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Microsoft Teams na całym świecie, w Internecie, na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych, systemach Android i iOS.

Ta wiadomość jest najnowszą z długiej listy funkcji i aktualizacji dodawanych do Microsoft Teams, aby uczynić platformę inteligentniejszą i bardziej interaktywną dla użytkowników na całym świecie.

Obejmuje to dodawanie wielu generacji awatarów, które będą reprezentować Cię podczas rozmowy przy użyciu trybu Microsoft Teams Together, w którym każdemu uczestnikowi jest wyświetlany awatar na żywo.

Firma przedstawiła również plany wprowadzenia awatarów 3D wraz z bardziej wciągającymi spotkaniami Microsoft Teams w tak zwanym „metawersie” pod koniec 2022 roku.

Firma niedawno ujawniła również, że doda kilka podstawowych gier do Microsoft Teams, aby pomóc użytkownikom zabić czas podczas oczekiwania na rozpoczęcie rozmowy.

Oczekuje się, że kilka tytułów z platformy Casual Games tej firmy będzie częścią tego ruchu, aby pomóc zabić kilka minut, powiedzmy, jeśli czekasz, aż ktoś dołączy do rozmowy z szybką powtórką z Connect 4.

Udostępnij to