Jestem wielkim fanem głośników Bluetooth, które z radością wytrzymują rygory słońca, morza i piasku, a mój ulubiony ze wszystkich, Bose SoundLink Color II, jest teraz tańszy niż kiedykolwiek w ramach tegorocznego Amazon Prime Day. zmniejszenie.

Sprzedawca internetowy obniżył o 50 euro zalecaną cenę detaliczną (RRP) zestawu Bose SoundLink Color II, który jest już dostępny w cenie 78.99 euro (było 129.00 euro) (otwiera się w nowej karcie). Ta liczba oznacza najniższą cenę Amazona za ten konkretny głośnik Bluetooth, co czyni go jedną z najlepszych ofert głośników Amazon Prime Day Bluetooth, jakie widzieliśmy do tej pory.

Młodszy brat Bose SoundLink Flex, SoundLink Color II, jest zamknięty w miękkiej silikonowej obudowie, która chroni go przed lekkimi uderzeniami i rozpryskami (chociaż mój przetrwał krótkie, ale niebezpieczne spotkanie z małą falą…), a jednocześnie ułatwia Jego jakość dźwięku jest imponująca, biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary, a ponadto zapewnia do 8 godzin pracy na baterii.

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, musisz działać szybko. Powyższy rabat to oferta Amazon Lightning, co oznacza, że ​​wygasa, gdy zegar obok listy produktów osiągnie zero. W takim przypadku masz czas do północy czasu PT na zakup Bose SoundLink Color II za mniej.

Aby zapoznać się z podziałem podobnych przenośnych systemów audio, przejdź do naszego najlepszego przewodnika po wodoodpornych głośnikach. Dodatkowo, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych dzisiejszych ofertach głośników Prime Day Bluetooth, poniżej zamieściliśmy pomocny wybór.

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert Amazon Prime Day:

Udostępnij to