Razer ogłosił nowy kolor swojego laptopa Razer Blade 14 premium, a dokładniej kwarc różowy. Ale ten kolor ma tylko określoną konfigurację.

Według producenta, aby zdobyć nowy kolor (*14*), Razer Blade 14, który jest jednym z (*14*) najlepszych laptopów do gier, wyposaży również twoją maszynę w GPU i procesor do laptopa Nvidia GeForce 3070 Ti. Laptop AMD Ryzen 9 6900HX.

Jako bonus, kombinacje kolorów (*14*) kwarcowy i czarny będą teraz wyposażone w procesory USB 4 (USB-C) i (*14*) zabezpieczenia Microsoft Pluto. USB 4 oferuje prędkości (*14*) do 40 Gb/s i pełną funkcjonalność Thunderbolt, co oznacza, że ​​możesz podłączyć go do zewnętrznych procesorów graficznych, takich jak Razer Core X Chroma. Włączy również DisplayPort 1.4a dla monitorów zewnętrznych i obsługuje ładowanie USB-C (*14*) do 100W.

Razer Blade 14 w kolorze Quartz Pink będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za (*14*) 2,599 EUR (około (*14*) 2,167 EUR / 3,769 AU$) i jest już dostępny na (*14*) oficjalnej stronie Razer (otwiera się w nowej karcie) , z kolejnymi sprzedawcami w przyszłości.

Analiza: dlaczego jest zła?

Razer wykonał sprytny ruch, umieszczając nowy super żywy kolor na określonym modelu (*14*) laptopie. I chociaż ma to sens z (*14*) biznesowego punktu widzenia, wydaje się niesprawiedliwe, że kiedy w końcu oferowany jest jeden, wspaniały kolor, musi to być tylko (*14*) wersja high-end (*14*) seria (*14*) laptopów, która jest już droga.

I chociaż był to znacznie tańszy laptop, pomysł (*14*), że kolory są przypisane do konkretnych modeli, nie pasuje do tego dobrze. Brzmi jak coś, co mogłoby stać się standardem branżowym (*14*), ponieważ wielu kupujących często narzekało na (*14*) brak (*14*) kombinacji kolorów (*14*) dla ich laptopów i jest to jeden ze sposobów może to wykorzystać.

Razer oferuje skórki (otwiera się w nowej zakładce), które są naklejkami, które można nałożyć na laptopa, aby dostosować jego wygląd. I chociaż jest to znacznie tańsza opcja, nie zastępuje odpowiedniego koloru dla Twojej maszyny.

Udostępnij to