Obecnie dostępne są duże zniżki na Marvel's Avengers na Amazon, co sprawia, że ​​wskoczenie do przygodowej gry akcji jest bardziej kuszące niż kiedykolwiek, choćby w ramach swojej kampanii.

Znalezienie świetnych ofert Prime Day może być trudne, zwłaszcza gdy szukasz gier wideo na konsole obecnej generacji. Jeśli szukasz nowej gry na PS5, możesz być rozczarowany, że nowsze gry, takie jak Elden Ring, nie odnotowały dużych obniżek cen. Istnieje jednak kilka świetnych ofert, które można znaleźć, jeśli chcesz zdobyć ukryte klejnoty.

Marvel's Avengers to jedna z tych gier, a wersja na PS5 osiąga najniższą cenę w Amazon UK, obecnie za oszałamiającą 9.99 GBP. Mieszkańcy USA mogą również otrzymać zniżkę na Marvel's Avengers na PS5 (choć jest to mniej znaczące) z grą teraz za 14.99 USD na PlayStation 5. To nie tylko wersje na PS5 w ofercie, z Marvel's Discounted Avengers również na PS4 i Xbox One. (Nie jesteś w Wielkiej Brytanii ani w USA? Przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w Twojej okolicy.)

Podczas gdy Marvel's Avengers miał kłopotliwe życie, z katastrofalnym uruchomieniem i powolnym, ale stałym tworzeniem nowych treści, ma kampanię i kilka bezpłatnych rozszerzeń DLC, które sprawiają, że trudno jest zignorować tę cenę.

Spis treści

Najlepsze dzisiejsze oferty Marvel's Avengers Prime Day

MY

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Czy warto kupić Marvel’s Avengers?

Chociaż Marvel's Avengers nie był przebojem, którego prawdopodobnie chciał Square Enix, nie oznacza to, że tytuł jest bezwartościowy, zwłaszcza w tej niskiej cenie.

Podczas gdy Marvel's Avengers jest pomyślany jako zawsze dostępna online gra usługowa na żywo, w którą musisz grać z innymi graczami, większość z nich pojawia się dopiero w późnej fazie gry. Jednak tytuł zawiera imponującą 15-godzinną kampanię, którą warto przeżyć. Dla mniej niż dziesięciu nie jest to duży wpis i warto go sprawdzić.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli lubisz program Disney Plus Ms. Marvel, ponieważ odbywa się tutaj Kamala Khan. Podąża za nią, gdy próbuje przekonać resztę Avengers do przegrupowania się po pewnym czasie rozdzielenia, i przedstawia ciekawe i zaskakująco dramatyczne podejście do tych znanych postaci.

Kolejną korzyścią z pobrania gry teraz jest to, że ma wiele DLC od wydania w 2020 roku, a wszystko jest bezpłatne. Dodano rozszerzenia, takie jak Black Panther War for Wakanda, do postaci takich jak Kate Bishop, Hawkeye i Spider-Man (na konsolach PlayStation). Gra również otrzymuje aktualizację, a do walki niedawno dodano Mighty Thor Jane Foster, a podobno następna będzie She-Hulk.

Nawet jeśli część usługi na żywo jest nieco niewygodna, cała ta historia i treści, w które możesz grać solo (lub poprzez kojarzenie), są tutaj warte swojej ceny.

Więcej ofert Marvel's Avengers

Ta oferta dotyczy wyłącznie Wielkiej Brytanii, ale jeśli mieszkasz gdzie indziej, nie martw się. Poniżej możesz zobaczyć najlepsze ceny Marvel's Avengers w Twojej okolicy.

Dzisiejsze najlepsze oferty na Marvel's Avengers i Marvel's Avengers

Więcej ofert Prime Day

 • Urządzenia Amazon: do 65% zniżki na Echo Dot, Fire TV Cube i inne (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • Ekspresy do kawy- Zaoszczędź 40 € na DeLonghi Nescafe Dolce Gusto (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Słuchacze: Google Pixel Buds a precio récord (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • moda: Do 27% zniżki na odzież męską i damską (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • Zakupy: 10 € zniżki na pierwsze trzy artykuły spożywcze (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Czystość: Do 60% zniżki na golarki elektryczne i zestawy Philips (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • zdrowie: 55% zniżki na szczoteczkę elektryczną Philips Sonicare 3100 (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Praca domowa: Do 31% zniżki na mydło, baterie, brzytwy i inne (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Włącz: 99p e-booki(Otwiera się w nowej karcie)(Otwiera się w nowej karcie)
 • Laptop: Chromebooki, laptopy i MacBooki od 129.99 € (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • Telefony: oszczędzaj na Apple, Samsung, Google Pixel i Xiaomi (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • ps5- 35% zniżki na zestaw kół wyścigowych 2022 F1 i Logitech G29 (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • routery: Do 224 USD zniżki na routery Amazon eero Mesh Wi-Fi (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Bezpieczeństwo: Ring Home Security Packages do 180 USD (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Inteligentny dom: w górę 144 € zniżki XNUMX Zestawy dzwonków i echa(Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • inteligentny zegarek: Huawei Band 7 za 48.99 € (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Tablety: Samsung Galaxy Tab A8 za 179 euro (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • Instrumenty- Do 49% zniżki na Bosch Garden Tools & Equipment (otwiera się w nowej karcie) (otwiera się w nowej karcie)
 • Telewizory: Telewizory Samsung, LG i Hisense Smart TV od 159 € (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Odkurzacze: Vax Blade 4 za 189 € (Otwiera się w nowej karcie) (Otwiera się w nowej karcie)
 • Xbox: Xbox Series X w magazynie za 449 EUR (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to