Zachowaj swoje członkostwo online Nintendo Switch, nadchodzi więcej gier na N64

Zachowaj swoje członkostwo online Nintendo Switch, nadchodzi więcej gier na N64

Nintendo jeszcze tego nie nazywa z N64. Więcej tytułów retro pojawi się na poziomie dodatku Nintendo Switch Online Expansion Pack.

Nintendo of America potwierdziło, że w rzeczywistości Nintendo Switch otrzymuje więcej gier N64 w ramach swojego poziomu Premium Expansion Pack. Jednak tweet informujący o nowościach (otwiera się w nowej zakładce) utrzymywał, że te gry będą tajemnicą. To oczywiście nie powstrzymało fanów przed zalewaniem odpowiedzi sugestiami i prośbami.

Tweet pojawia się wkrótce po wydaniu Pokémon Puzzle League w kolekcji N64 Nintendo Switch Online. Niedoceniana łamigłówka typu „dopasuj 3” to pierwsza gra na N64, która pojawi się na Switchu poza pierwotnie ogłoszonym składem. W związku z tym wielu fanów uważało, że druga fala zmierza w stronę linii gier N64. Wydaje się, że zostało to już prawie potwierdzone dzięki tweetowi Nintendo of America.

Więcej gier #Nintendo64 zostanie dodanych do pakietu #NintendoSwitchOnline + Expansion Pack. Bądź na bieżąco! 15 lipca 2022

Zobacz więcej

Które gry na N64 powinny trafić na rynek?

Na N64 nie brakuje świetnych gier retro. I jest mnóstwo ulubionych fanów, którzy mogą trafić do usługi dodatku Nintendo Switch Online.

Od razu myślę o godnych uwagi obecnych nieobecnych, takich jak 1080 Snowboarding, Super Smash Bros. i Wave Race 64. Nie zaszkodziłyby też hity innych firm, takie jak WWF No Mercy i Star Wars Rogue Squadron.

Jak widzieliśmy po wydaniu Banjo-Kazooie, Microsoftowi zależy na współpracy z Nintendo, aby wprowadzić rzadkie klasyki do Nintendo Switch Online. Jeśli tak jest nadal, chcielibyśmy zobaczyć gry takie jak Perfect Dark, Diddy Kong Racing i Jet Force Gemini w usłudze.

N64 był także domem dla wielu kultowych klasyków. A dzięki obecności WinBack na Nintendo Switch Online wiemy, że Nintendo nie ma nic przeciwko błogosławieniu swojego składu grami, które należą do tej kategorii.

W takim razie chciałbym zobaczyć gry takie jak Mischief Makers, Space Station Silicon Valley i Mystical Ninja w serwisie internetowym. Tak więc istnieje wiele opcji dla Nintendo. Mam tylko nadzieję, że jest gotowy do dodania kilku niespodzianek i bardziej popularnych gier, ponieważ skład będzie się powiększał przez cały rok.