Jeśli chodzi o najpopularniejsze buty ostatniej dekady, to buty duopolu Nike/Adidas: Air Force 1, Dunk Lows, Yeezys itp. – zdominowała rozmowa. Jednak w ciągu ostatnich 12 miesięcy, niegdyś bardzo oczerniana marka wyrosła jak feniks z popiołów, by z dumą plasować się wśród największych nazwisk współczesnej mody.

Tak, panie i panowie: Crocs, kolorowe piankowe chodaki rozsławione przez małe dzieci i starszych ogrodników na całym świecie, są oficjalnie najlepszymi butami 2022 roku (wystarczy zapytać Justina Biebera lub Pharrella Williamsa), a Amazon uznał, że jest w stanie zrobić ogromną zniżkę. marki w ramach corocznej imprezy Prime Day Deals.

Na przykład chodaki Crocband 2 unisex kosztują teraz tylko 34.99 EUR (było 49.99 EUR) (otwiera się w nowej zakładce) w różnych kolorach i rozmiarach, podczas gdy suwaki Crocband 3 również zyskały obniżoną cenę. zakładka) (do 20,99 € zamiast 29,99 €). Poniżej podsumowaliśmy niektóre z najlepszych ofert Crocs Amazon Prime Day (otwiera się w nowej karcie), ale musisz działać szybko – te szybkie oszczędności trwają tylko do północy czasu PT.

Najlepsze oferty Prime Day Crocs:

Jak wspomniano, musisz działać szybko, jeśli chcesz skorzystać z tych wspaniałych ofert Crocs. Wszystkie powyższe rabaty oprócz jednej to oferty Amazon Lightning, co oznacza, że ​​wygasają, gdy zegar obok odpowiedniej listy produktów osiągnie zero. Jeśli tak, masz dziś czas do północy czasu PT, aby skorzystać z oszczędności.

Aby uzyskać więcej dzisiejszych największych i najlepszych rabatów, odwiedź naszą stronę z ofertami Prime Day, aby zapoznać się z najnowszymi i najlepszymi ofertami Amazon.

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert Amazon Prime Day:

Udostępnij to