Nie jest tajemnicą, że długo wyczekiwane słuchawki Bluetooth AirPods Pro 2 będą wyglądały niemal dokładnie tak, jak obecna wersja, ale według nowego przecieku etui ładujące może nie.

Otrzymasz nie tylko stosunkowo subtelne aktualizacje projektu, ale także kilka niesamowitych nowych funkcji audio.

Według 52Audio, które wydaje się opisywać wiele szczegółów z wewnętrznych dokumentów Apple, AirPods Pro 2 będzie oferował wszystkie funkcje obecnego modelu, ale zgodnie z oczekiwaniami doda więcej funkcji związanych ze zdrowiem, w tym Heart czujniki prędkości i temperatury. Raport nie zawiera żadnych nowych szczegółów na temat tego, jak te funkcje mogą działać, chociaż odnosi się do tego, co może być zaktualizowanym układem H1 obsługującym te i wiele innych funkcji.

Najciekawsze plotki krążą wokół ulepszenia dźwięku obudowy. Zgadza się, według 52Audio obudowa AirPods Pro ma mikrofony na dole, po obu stronach portu Lightning (lub USB-C). Mikrofony można zaprojektować tak, aby odbierały dźwięki otoczenia i przesyłały je bezpośrednio do słuchawek AirPods Pro 2, aby zapewnić lepsze wrażenia słuchowe.

Istnieje kilka innych interesujących potencjalnych zmian, choć mniej… err… ogłuszających słuchawek, takich jak nowy otwór głośnika, który współpracuje z funkcją Find My firmy Apple, aby odtwarzać dźwięk podczas próby zlokalizowania obudowy. AirPods już to potrafią.

Jest też nowe wycięcie z boku obudowy, które wydaje się być zaprojektowane, aby wspierać wprowadzenie kabla obudowy AirPods Pro.

Większość z tych zmian projektowych jest zgodna z poprzednimi przeciekami, chociaż najnowsze plotki oferują nieco więcej kontekstu na temat tego, w jaki sposób AirPods pro 2 mogą korzystać z tych funkcji.

(*2*)Posłuchaj mnie, może

Oczywiście to tylko plotki. Apple jeszcze nie potwierdziło istnienia AirPods Pro 2, choć jest bardzo prawdopodobne, że Apple wymyśli aktualizację dla tego niezwykle popularnego produktu audio.

Dodanie możliwości słuchawek nie tylko do AirPods Pros, ale także do etui ma sens. Dla Apple urządzenia do noszenia to naturalne urządzenia zdrowotne. Większość dużych aktualizacji Apple Watch dotyczyła monitorowania i motywowania zdrowia i sprawności.

Bylibyśmy zaskoczeni, gdyby AirPods Pro 2 nie zawierały śledzenia tętna, ponieważ obecny model jest już odporny na pot i ma być towarzyszem spacerów i ćwiczeń.

Czy denerwujemy się, że nie mamy nowego wyglądu? Niezupełnie, zwłaszcza jeśli następne pokolenie może znacząco zmienić sposób, w jaki słuchamy otaczającego nas świata.

Czekając na to, co przyniesie Apple, sprawdź to porównanie najlepszych przestrzennych urządzeń audio.

Udostępnij to