Wieści o The Sims 5 – plotki o trybie wieloosobowym i wszystko inne
Granie w Boga to świetna zabawa, a The Sims na to pozwala. W związku z tym łatwo jest zobaczyć, jak ta seria może trwać przez wiele lat, więc nie powinno cię dziwić, gdy dowiadujesz się, że The Sims 5 jest w budowie.

Podczas gdy The Sims 3 i w mniejszym stopniu The Sims 4 wciąż są w grze jako świetni, trwają prace nad kolejną odsłoną najlepszej gry symulacyjnej życia, znanej jedynie jako The Sims 5. opracowany przez Maxis i Electronic.

Od premiery The Sims 4 minęło sześć lat, co nie zrobiło na ludziach większego wrażenia. Usunęła jedną z najlepszych cech swojego poprzednika, jakim był ogromny otwarty świat, a przynajmniej otwarte miasto wprowadzone w The Sims 3. Brakowało mu również zawartości w momencie premiery i było pełne błędów.

Chociaż w tej chwili nie ma zbyt wiele do powiedzenia na temat The Sims 5, możemy tylko mieć nadzieję i modlić się, aby przywróciło atmosferę otwartego miasta zamiast zamkniętych dzielnic znanych z The Sims 4.

Największe plotki na temat The Sims 5 mówią, że może istnieć jakaś forma gry wieloosobowej, której nie widziano od czasu The Sims 2 na PlayStation 2.

Chociaż jest to potwierdzone Do The Sims 5 jeszcze daleko. Z wczesnych doniesień słyszeliśmy, że The Sims 5 będzie oparte na chmurze (nie, nie na niebie), z dodanym do gry pewnego rodzaju komponentem wieloosobowym.

Jeśli przełoży się to na pełnowymiarową grę kooperacyjną, to ta gra Sims przewyższy wszystkich innych w serii (no może nie The Urbz…).

Tak czy inaczej, wszyscy wiemy, że modowanie sprawia, że ​​The Sims jest tak transcendentnym doświadczeniem, i mamy nadzieję, że The Sims 5 można modyfikować w takim samym stopniu.

Dowiedz się wszystkiego, co do tej pory wiemy o The Sims 5, a także tego, co nas najbardziej ekscytuje, poniżej:

Przejść do sedna sprawy

  • Co to jest: Kolejna odsłona ukochanej gry symulującej życie Simów.
  • Kiedy zostanie opublikowany: do ustalenia.
  • Na jakiej platformie będzie używany? Historycznie rzecz biorąc, Simowie pojawiają się najpierw na PC, a następnie na konsolach.

Data premiery i cena gry Sims 5

W obecnej sytuacji gra nie jest wcale odległa, ponieważ NME informuje, że The Sims 5 jest obecnie na „etapie koncepcyjnym”.

Mając to na uwadze, prawdopodobnie nie powinniśmy oczekiwać, że The Sims 5 zobaczymy w najbliższym czasie. Zwróć uwagę, że różnica między poprzednimi wersjami The Sims również była generalnie długa. The Sims 3 zostało wydane w 2009 roku, po czym The Sims 4 zostało wydane w 2014 roku. Oznacza to, że minęło najdłużej czasu bez zupełnie nowej głównej gry Sims.

Jest jednak zrozumiałe, że The Sims 4 wciąż przechodzi przez swój cykl życia, a EA jeszcze nie zostało ukończone. Najnowszy pakiet gier dodany do The Sims 4 został wydany w sierpniu tego roku. Star Wars: Journey to Batuu było szeroko krytykowane za bycie nieco lekkim w treści.

Eco Lifestyle to najnowszy dodatek do The Sims 4, wydany w czerwcu 2020 roku. EA i Maxis prawdopodobnie planują wypuścić dodatkowe pakiety zawartości do gry, gdy zbliża się 2021 rok.

Jednak coraz bardziej widoczne staje się to, że The Sims 4 minęło już swoje powitanie, więc miejmy nadzieję, że w 2021 roku usłyszymy coś ważnego o The Sims 5.

Zwiastuny i rozgrywka w The Sims 5

Nic dziwnego, że obecnie nie ma zwiastuna The Sims 5.

Jednak zaktualizujemy tę sekcję, gdy tylko ją będziemy mieć.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, prawdopodobnie możemy oczekiwać, że The Sims 5 będzie grać tak samo, jak poprzednie iteracje, bez względu na to, jak wygląda.

Masz codzienne potrzeby i zmieniające się emocje, aby zadbać o to, co uzupełniasz i kontrolujesz, wykonując określone czynności, takie jak jedzenie, **popisywanie się** i oczywiście spotykanie się z ludźmi, gdy tylko przechodzą obok Ciebie.

Rozgrywka w The Sims pozostała względnie niezmieniona przez całe życie, od czasu do czasu dodawane są nowe dodatki i aktualizacje poprawiające jakość życia. Ciekawie będzie zobaczyć, czy The Sims 5 doda nowy wymiar do gry, być może nawet będąc w stanie przejąć bezpośrednią kontrolę nad Twoim Simem z trzeciej osoby, zamiast widoku z góry typu „kliknij i przeciągnij”.

Plotki, wiadomości i nie tylko o grze The Sims 5 dla wielu graczy

Komponenty do gry wieloosobowej

Tryb wieloosobowy dodany do The Sims jest dyskutowany na oficjalnej stronie Reddit i w większości spotkał się z obojętnością. Ludzie mogą spodziewać się czegoś takiego jak funkcje online Społeczność The Sims , które pozwalają ludziom dzielić się kreacjami online w grze.

CEO Electronic Arts, Andrew Wilson, powiedział w styczniu 2020 r., że kolejna gra z serii The Sims może zawierać zarówno elementy dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy. Dodał, że do następnego tytułu mogą zostać dodane elementy The Sims Online.

„Ponieważ Maxis nadal wyobraża sobie The Sims dla nowej generacji na wszystkich platformach w świecie wykorzystującym chmurę, musisz sobie wyobrazić, że chociaż zawsze pozostaniemy wierni naszym motywacjom inspiracji, ucieczki, tworzenia i samodoskonalenia, to pojęcie interakcje społeczne i rywalizacja, takie jak rzeczy obecne w The Sims Online wiele, wiele lat temu, które zaczną być częścią tego doświadczenia. Obecni Simowie przez wiele lat” – powiedział Wilson na stronie internetowej Sims Community.

Dodał: „Jesteśmy bardzo podekscytowani. To gra, która naprawdę nie ma konkurencji w swojej klasie, aby dostarczać i dostarczać te motywacje dla graczy i uważamy, że jest to dla nas ogromna szansa rozwoju na wiele, wiele lat.

Simowie z komponentami dla wielu graczy mogą być wielką atrakcją dla fanów serialu. Wiele razy podczas grania w The Sims chcieliśmy stworzyć nowy dom w grze i zaprosić znajomych, aby dołączyli do swoich postaci i grali razem, jednocześnie przeżywając wirtualną współpracę.

Ta funkcja została wykorzystana w The Sims 2 na konsolach PS2, pozwalając dwóm graczom stworzyć postać i mieszkać razem w tym samym domu, dzieląc ten sam ekran; To było wspaniałe.

Czy The Sims 5 trafi na konsole?

W obecnym stanie nie ma konkretnych informacji na temat The Sims 5, ale prawdopodobnie możemy się spodziewać, że wydarzy się to na PS5 i Xbox Series X w okresie jego życia, co zwykle jest długie, jeśli poprzednie gry Sims są czymś do zrobienia.

Historycznie gry Sims są dostępne na PC, a następnie nieco zmodyfikowane dla konsol i innych systemów. Można się spodziewać, że tak będzie w przypadku The Sims 5. The Sims 4 wydane na PC w 2014 roku, nie będą dostępne na konsole do 2017 roku, więc przygotuj się na znaczną lukę, jeśli chodzi o przeniesienie wersji PC na konsolę ...

A co z dodatkami i grami?

Częste wydawanie pakietów rozszerzeń pomaga przedłużyć żywotność każdej gry Sims, nadając jej nowe życie. The Sims 3 ma 11 dodatków, z których wszystkie dodały nowe przedmioty, takie jak zwierzaki lub rozszerzenie Życie uniwersyteckie, i pomogły zachować świeżość i moc gry.

Obecnie The Sims 4 ma 9 dodatków, a dziesiąty jest w przygotowaniu na 13 listopada. Chodzi o to, że The Sims 5 prawie na pewno zostanie potraktowane tak samo i będzie stale aktualizowane przez cały oczekiwany okres życia.

 

Udostępnij to