Właściciele telewizorów Samsung i Roku mogą teraz dostać

Dumni właściciele urządzeń Samsung Smart TV (otwiera się w nowej karcie) i Roku (otwiera się w nowej karcie) mają jeszcze jeden powód do szoku, gdy wiadomo, że Apple oferuje właścicielom urządzeń trzy miesiące bezpłatnego dostępu do Apple TV Plus ( otwiera się w nowej karcie).

Subskrypcja usługi przesyłania strumieniowego producenta iPhone'a zwykle kosztuje 4.99 USD / 4.99 GBP / 7.99 USD miesięcznie, ale od 28 listopada właściciele urządzeń Samsung Smart TV i Roku mogą zarejestrować się na trzy miesiące bezpłatnego oglądania.

Oferta telewizorów Samsung jest ograniczona do modeli 2018-2022, podczas gdy właściciele Roku będą potrzebować najnowszego boxa lub urządzenia do przesyłania strumieniowego od firmy zgodnego z usługą.

Aby skorzystać z wersji próbnej, musisz być nowym klientem i zarejestrować się, otwierając aplikację Apple TV na ekranie głównym telewizora Samsung lub Roku.

Oferta jest najnowszą salwą w wojnach strumieniowych, a Apple walczy o konkurowanie z uznanymi konkurencyjnymi usługami, takimi jak Netflix i Disney Plus.

W ramach działań promocyjnych firma Apple ogłosiła w zeszłym tygodniu, że do końca sierpnia będzie transmitować pierwszy sezon jednego ze swoich najpopularniejszych programów, See, całkowicie za darmo.

Teraz dostępna na większości inteligentnych telewizorów i dekoderów, Apple TV Plus powoli, ale z pewnością zaczęła być usługą przesyłania strumieniowego do oglądania, dzięki hitom, takim jak komedia poprawiająca samopoczucie Ted Lasso, dramat Psychological Severance w reżyserii Bena Stillera i MLB Baseball na żywo.

Usługa była również pierwszą platformą streamingową, która zdobyła Oscara dla najlepszego filmu na Oskarach, a dramat CODA zdobył upragnioną statuetkę na początku tego roku.

Jeśli nadal potrzebujesz skrzyni biegów, sprawdź nasze zestawienie najlepszych narzędzi na rynku.

Udostępnij to