Właściciele Roku Streaming Stick właśnie dostali 36

Święta są tuż za rogiem, a dobrzy ludzie w Roku wyraźnie wpadają w ducha dawania.

Firma zajmująca się transmisją strumieniową uznała za stosowne dodać 36 nowych kanałów na żywo do The Roku Channel za darmo, co oznacza największy przegląd usługi od czasu jej uruchomienia w 2017 roku.

Wśród nowych opcji rozrywki wspieranych reklamami (dostępnych dla każdego, kto ma konto Roku, nie zapomnij) są dwa kanały AMC, kilka kanałów kulinarnych, kanał PGA Tour i kanał poświęcony popularnemu importowi rzeczywistości, British The Great. Próbka brytyjskich wypieków.

Szczególnie to ostatnie jest ogromnym plusem dla Roku. Nowy kanał nie tylko zaprezentuje amerykański debiut sezonu 1 i 2 The Great British Baking Show, ale także kilka spin-offów serii, w tym Celebrity Baking Show, Baking Show: An Extra Slice, Paul Hollywood Bread. , Mary Berry Cooks, Chronicles of Nadia i Liam Bakes, po raz pierwszy dostępne na zagranicznych rynkach.

Uruchomienie ekskluzywnego dla Roku Baking Channel ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po tym, jak firma ogłosiła plany wyprodukowania nowego sezonu The Great American Baking Show, który pierwotnie był emitowany na antenie ABC. Odcinek celebrytów z serii o tematyce świątecznej również zmierza do The Roku Channel 2 grudnia.

Innymi słowy, kanał Roku wydaje się teraz najlepszym miejscem, aby cieszyć się rosnącą globalną gamą rozrywki związanej z pieczeniem (w każdym razie, jeśli mieszkasz w USA).

Czy ciasta to nie twoja bajka? Nie bój się niczego. Oprócz tych 35 innych nowych kanałów, kanał Roku otrzymał 27 nowych filmów na żądanie z reklamami, w tym War of the Worlds, Chicken Run, Vice i Wall Street, 15 listopada. Możesz sprawdzić pełną listę dodatków na stronie Roku — otwiera się w nowej karcie.

Jeśli jeszcze nie wskoczyłeś na modę Roku i szukasz tańszej alternatywy dla najlepszych usług przesyłania strumieniowego w 2022 r., Przeczytaj, jak porównują się najlepsze urządzenia do przesyłania strumieniowego Roku. A jeśli zobaczysz produkt, który Ci się podoba, przejdź do naszego zestawienia najlepszych ofert Roku na jedną z najlepszych ofert dnia.

Udostępnij to