(* 6 *) Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro miały nieco trudny początek, z licznymi zgłoszonymi problemami, ale po serii aktualizacji oprogramowania oba telefony wydawały się być poza lasem. Jednak co najmniej jeden problem nadal dotyczy wielu użytkowników.

(*6*)Od stycznia coraz więcej osób zgłasza, że ​​widzi na ich ekranach Pixel 6 i Pixel 6 Pro coś, co wydaje się być skupiskami „martwych” lub czarnych pikseli. Raporty te pojawiły się w serwisie Reddit (otwiera się w nowej karcie ), Twitter (otwiera się w nowej karcie) i fora pomocy Google (otwiera się w nowej karcie), aw większości przypadków piksele wydają się znajdować wokół przedniej części aparatu, co sprawia, że ​​wycięcie wydaje się większe i postrzępione.

(*6*) Martwe piksele zbijają się razem, tworząc brzydką czarną dziurę i (raczej jak prawdziwa czarna dziura) niektórzy użytkownicy twierdzą, że z czasem się powiększa.

(Źródło zdjęcia: Zappid na Reddicie)(*6*)W mniejszej liczbie przypadków czarny obszar pojawia się w innym miejscu, na przykład w prawym górnym rogu ekranu (otwiera się w nowej karcie), i nie jest wyraźny czy jest to faktycznie ten sam problem, czy inny problem; ale tak czy inaczej, to zdecydowanie problem.

(*6*) W chwili pisania tego tekstu nie ma niezawodnego rozwiązania problemu, chyba że właściciele wyślą telefon do naprawy lub wymiany. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że aktualizacje oprogramowania naprawiły problem, a dla niektórych problem występuje tylko wtedy, gdy telefon jest w trybie poziomym, podczas gdy inni mają go przez cały czas.

(*6*) Ponowne uruchomienie lub zresetowanie telefonu nie pomaga, więc chociaż nie zaszkodzi spróbować tych rzeczy, jeśli masz ten problem, nie rób sobie nadziei. Wygląda na to, że najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie, czy oprogramowanie jest aktualne, a jeśli tak, a problem nadal występuje, wyślij telefon do naprawy.

(*6*) Mam nadzieję, że aktualizacja oprogramowania rozwiąże problem bardziej niezawodnie w przyszłości (jeśli jest to problem z oprogramowaniem, a nie sprzętowy), ale nie ma gwarancji, że nastąpi to wkrótce, jeśli tak się stanie.

Recenzja: Nie zniechęcaj się Pixel 6

(*6*)Podczas gdy takie problemy są z pewnością powodem do niepokoju, w rzeczywistości każdy telefon może mieć problemy, w tym znane telefony, takie jak Samsung Galaxy S22 i iPhone 13.

(*6*)W rzeczywistości szybkie wyszukiwanie w Google pokaże, że oba urządzenia mają problemy dla niektórych użytkowników.

(*6*)Wydaje się, że linia Pixel 6 miała więcej niż sprawiedliwy udział problemów, ale jak wspomniano, większość z nich została już rozwiązana i w większości przypadków nie jest jasne, jak powszechne były te problemy.

(*6*)Ten najnowszy błąd był zgłaszany przez różne osoby na różnych stronach od kilku miesięcy, ale nadal jest to spadek w porównaniu do liczby osób, które faktycznie mają Pixela 6, więc prawdopodobieństwo, że znajdziesz ten problem jest prawdopodobnie niski.

(*6*) Poza wszelkimi problemami, Pixel 6 i Pixel 6 Pro to fantastyczne telefony ze świetnymi aparatami, zgrabnym oprogramowaniem i przyciągającymi wzrok wzorami. Więc jeśli podoba Ci się wygląd Pixela 6, nie zniechęcimy Cię do zakupu, ponieważ ogólnie jest to jeden z naszych najlepszych telefonów.

(*6*) Przez Phone Arena (Otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to