Firma Apple ogłosiła zwycięzców nagród App Store Awards 2022, w tym BeReal, nowej platformy społecznościowej, która umożliwia robienie i udostępnianie kilku zdjęć (jedno z przodu telefonu i jedno z tylnego aparatu) każdego dnia. . Nagroda roku w tym roku.

App Store Awards (otwiera się w nowej karcie) to coroczne wydarzenie, podczas którego Apple honoruje programistów i stworzone przez nich aplikacje, które wywarły największy wpływ na ich użytkowników i firmę. Niezależnie od tego, czy chodzi o media społecznościowe, gry czy sport, korzystają z niedawno wprowadzonego sprzętu i oprogramowania Apple.

W tym roku wyróżniało się wiele gier, w tym Wilde Flowers (otwiera się w nowej karcie) i Inua (otwiera się w nowej karcie), które zdobyły odpowiednio nagrodę Apple Arcade Game of the Year i nagrodę Culture Impact, a GoodNotes 5 (otwiera się w nowa karta) ), opracowana przez Time Base Technology Limited, zdobyła tytuł aplikacji roku na iPada.

Co ciekawe, jest tu 16 zwycięzców, w porównaniu z 15 w poprzednich latach; to dlatego, że do listy dodano nową „chińską grę roku”, która pokazuje jedynie zakres wpływu kraju na App Store.

Mając to na uwadze, TechRadar skontaktował się z programistami Wylde Flowers, Gentler Streak i Inua w sprawie planów dotyczących ich aplikacji w najbliższej przyszłości po zdobyciu tych nagród od Apple.

Apple App Store nie wykazuje oznak spowolnienia

Flores silvestres en el iPhone 14 Pro

(Zdjęcie: Apple)

Dostępna w Apple Arcade (otwiera się w nowej karcie) Wylde Flowers to gra przypominająca Animal Crossing i Stardew Valley, w której sterujesz główną bohaterką – Tarą, budując i zarządzając farmą w ciągu dnia, a za dnia dorabiając jako wiedźma. noc.

Opracowany przez Studio Drydock programiści powiedzieli nam, że są dumni z otrzymania tytułu Apple Arcade Game of the Year, ale jest też nadchodząca aktualizacja o nazwie „Endless Seasons and Romance”, której premiera zaplanowana jest na grudzień, która będzie zawierała różne efekty pogodowe i nowe zawartość dla graczy.

Zapytaliśmy zespół, czy obejmuje to również możliwość ostatecznego dostosowania Tary, i chociaż powiedzieli, że znają tę prośbę wielu graczy, nie rozważali tego w tej chwili.

Obraz 1 z 2

Płynniejsza passa na iOS i watchOS(Zdjęcie: Apple)Gra Inua na iOS(Zdjęcie: Apple)

Inua (otwiera się w nowej karcie) to gra przygodowa o podróżach w czasie, która oferuje wciągające chwile na iPhonie i iPadzie, i chociaż twórcy z Arte Experience powiedzieli nam, że wersja gry, która pojawi się na Apple TV, byłaby dobrym kolejnym krokiem kiedy sugerujemy, że nie potwierdzili, czy to rozszerzenie będzie w przyszłości gry.

Oprócz tego Gentler Streak (otwiera się w nowej karcie) wykonuje wyjątkową pracę, zachęcając Cię do spokojnej i zwięzłej praktyki, oferując przydatne informacje w dobrze zaprojektowanej aplikacji. Zespół potwierdził również, że Aktywności na żywo, funkcja w iOS 16.1, która umożliwia widżetom wyświetlanie aktualizacji na żywo na ekranie blokady, pojawi się w przyszłej aktualizacji aplikacji, wraz z dodawaniem zdjęć do treningów i innymi komplikacjami w aplikacji.watchOS.

Ogólnie rzecz biorąc, zachęcające jest widzieć tak wiele różnych aplikacji zdobywających nagrody w tym roku, chociaż byłoby miło zobaczyć kolejną nagrodę, która kładzie nacisk na dostępność; albo jako oddzielna nagroda, albo jako wyróżnienie w ramach innych nagród.

Tak czy inaczej, z plotkami o zestawie Apple VR, który ma zadebiutować w 2023 roku, w przyszłym roku możemy zobaczyć zupełnie inne nagrody App Store. To wspaniały czas, aby być użytkownikiem Apple, z innowacjami, które ci niezależni programiści nadal wprowadzają, prawie 15 lat po uruchomieniu App Store wraz z iPhone'em 3G w 2008 roku.

Udostępnij to