Mnóstwo nowych plakatów Stranger Things z sezonu 4 drażni początek końca przebojowego horroru science-fiction Netflixa.

Ujawnione na różnych kanałach mediów społecznościowych Netflix, te arkusze stanowią kontynuację czterech zwiastunów Stranger Things 4, które zostały wydane w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Każdy plakat przedstawia cztery główne lokalizacje, w których rozgrywa się kolejny odcinek serialu Netflix, a także postacie, które będą zamieszkiwać poszczególne ustawienia.

Spójrz na poniższe plakaty:

Obraz 1 z 4

(* 4 *)

Hopper i jego sojusznicy walczą z Rosją do góry nogami. (Źródło zdjęcia: Netflix) Zdjęcie 2 z 4

Jedenastka pogodzi się ze swoją przeszłością w czwartym sezonie Stranger Things. (Źródło zdjęcia: Netflix) Zdjęcie 4 z 3

Trzeci plakat Stranger Things sezonu 4

Creel House to jedna z wielu lokalizacji w Stranger Things 4. (Źródło zdjęcia: Netflix)Zdjęcie 4 z 4

Stranger Things sezon 4 czwarty plakat

Rodzina Byers nie może uciec przed upadkiem w Kalifornii. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Nic dziwnego, że postacie z każdej lokalizacji (rosyjskie więzienie, laboratorium Hawkins, Creel House i Kalifornia) są przyciągane do tych samych drzwi na swoich plakatach. Te świecące, wypełnione wąsami punkty wejścia to nic innego jak odwrócone portale. Wygląda więc na to, że bez względu na to, dokąd zmierza główna obsada Stranger Things, nie mogą uciec z alternatywnego wymiaru, który jest domem dla wrogów takich jak Mind Flayer i Demogorgon.

Te nowe plakaty z sezonu 4 Stranger Things dają nam również pierwsze spojrzenie na nowych graczy w obsadzie serialu.

Pierwsza pokazuje detektywa Jima Hoppera (David Harbour) prowadzącego dwie osoby do odwróconych drzwi rosyjskiego więzienia. Ten po prawej wygląda jak Murray Walker Bretta Gelmana, a ten po lewej to Joyce Byers Winony Ryder. W końcu slogan na pierwszym plakacie głosi „odbuduj zespół”, więc wydaje się, że to trio znów będzie ze sobą współpracować. Tymczasem drugi plakat przedstawia Eleven (Millie Bobbie Brown) stojącą samotnie w korytarzu, więc nie ma tu również nowych postaci, o których można by mówić.

Jeśli pierwszy i drugi plakat do Stranger Things 4 nie ujawniają żadnych nowych postaci, dwa pozostałe z pewnością tak.

Rozwój…

Udostępnij to