Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica mają wszystkie specyfikacje, jakich możesz chcieć, w tym 50-godzinny czas pracy na baterii, redukcję szumów i obsługę dźwięku przestrzennego, ale są o połowę tańsze od podobnych modeli.

ATH-CKS50TW to najnowsze z gamy udanych słuchawek bezprzewodowych dla audiofilów japońskiej firmy, które kosztują 149.99 euro. Cena globalna nie została jeszcze ogłoszona, ale wynosi około 200 EUR / 280 USD.

Każdemu przyzwyczajonemu do wkładania taniej pary przewodowych słuchawek do uszu ta cena może wydawać się wysoka. Jednak w porównaniu do modeli o podobnych specyfikacjach, ATH-CKS50TW są wyjątkowo tanie. Dla porównania, Sony WF-1000XM4, nasz wybór najlepszych prawdziwych słuchawek bezprzewodowych w 2022 roku, kosztuje 279.99 USD / 250 GBP / 449.95 USD.

Więc co otrzymujesz za swoje pieniądze? Firma Audio-Technica twierdzi, że jej nowe słuchawki z redukcją szumów łączą zaawansowaną technologię akustyczną z bezpiecznym, wygodnym dopasowaniem, zapewniając „fenomenalny dźwięk z głębokim, mocnym basem”.

Duże, dynamiczne przetworniki o średnicy 9 mm powinny zapewniać dobrze zbalansowaną odpowiedź basów, a obsługa aptX Adaptive oznacza, że ​​będziesz mógł cieszyć się plikami Hi-Res Audio. Jeśli ATH-CKS50TW jest czymś podobnym do swojego poprzednika, ATH-CKS5TW, możesz spodziewać się dobrze zbalansowanej, neutralnej sceny dźwiękowej o doskonałej dynamice i szczegółowości.

Żywotność baterii przez kilka dni

(Zdjęcie: Audio-Technica)

ATH-CKS50TW ma 50 godzin pracy na baterii, co jest jednym z najdłuższych czasów odtwarzania, jakie słyszeliśmy w przypadku słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumów (ANC zwykle powoduje duże zużycie baterii). To 20 godzin czasu odtwarzania z samych słuchawek, które spada do 15 godzin przy włączonym ANC; znowu, jest to dłuższa żywotność wbudowanej baterii, niż można by się spodziewać.

Podobnie jak Sony WF-1000XM4 i Apple AirPods Pro, słuchawki Audio-Technica mają funkcję słuchania, umożliwiającą szybki dostęp do otoczenia w razie potrzeby; na przykład, jeśli chcesz zamówić kawę, ale nie chcesz zdejmować słuchawek.

Podobnie jak słuchawki douszne Sony i Apple, ATH-CKS50TW obsługuje dźwięk przestrzenny. Słuchawki Audio-Technica mają certyfikat Sony 360 Reality Audio, dzięki czemu możesz słuchać utworów obsługujących dźwięk przestrzenny oparty na wirtualnych obiektach, dzięki czemu znajdziesz się w samym sercu ulubionych utworów.

Jeśli chcesz używać słuchawek podczas grania lub oglądania filmów, Audio-Technica wyposażyła je w tryb o niskim opóźnieniu, który według firmy zminimalizuje opóźnienie dźwięku, a funkcja parowania wielopunktowego powinna ułatwić przełączanie między urządzeniami. . Lub, jeśli wybierasz się na bieganie z ATH-CKS50TW, stopień wodoodporności IPX4 powinien chronić słuchawki przed potem lub deszczem.

Wszystkie te specyfikacje z pewnością brzmią imponująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunkowo niską cenę tych prawdziwych słuchawek bezprzewodowych firmy Audio-Technica. Będziemy musieli sami je przetestować, aby sprawdzić, czy słuchawki spełniają wymagania firmy, ale jesteśmy ciekawi, czy Sony i Apple mają nowego rywala budżetowego, z którym mogą się zmierzyć.

Udostępnij to