Szwedzka marka audio Urbanista ma oko na graczy w podróży, wprowadzając na rynek swoje nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z Seulu, które zostały pierwotnie ogłoszone w zeszłym roku, ale są już dostępne.

Najnowszy budżetowy zestaw słuchawkowy Bluetooth marki posiada tryb gry o niskim opóźnieniu, dzięki czemu jest idealny dla każdego, kto chce skorzystać z niedawnego wsparcia Nintendo Switch dla bezprzewodowych zestawów słuchawkowych.

Przełączanie z normalnego trybu muzycznego na ustawienia gier na słuchawkach za pomocą aplikacji towarzyszącej zmniejsza opóźnienie dźwięku do imponujących 70 ms, co oznacza, że ​​efekty dźwiękowe i sygnały dźwiękowe nie będą zsynchronizowane z tym, co dzieje się na ekranie, co może się zdarzyć w przypadku wielu najlepszych bezprzewodowych urządzenia. słuchawki.

Seul ma również sterowanie dotykowe, wodoodporność IPX4 i mikrofon z redukcją szumów do połączeń.

Żywotność baterii zapewnia przyzwoite osiem godzin odtwarzania na jedno ładowanie przycisku, a dołączone etui do ładowania bezprzewodowego zapewnia dodatkowe trzy ładowania.

Podczas gdy wideo wprowadzające (otwiera się w nowej karcie) nowego zestawu słuchawkowego wydaje się być inspirowane co najmniej Blade Runner, Urbanista twierdzi, że projekt nowych przycisków jest inspirowany południowokoreańskim miastem, od którego wzięła swoją nazwę.

Słuchawki są dostępne w czterech kolorach, które według Urbanisty są pod wpływem zaawansowanego technologicznie stylu życia Seulu: Midnight Black, Electric Blue, Vivid Purple i Pearl White, i będą wycenione na 89.90 EUR / 89.90 EUR (około 159 USD).

Słuchawki Urbanista Seoul w etui

Elektrycznie niebieskie wykończenie Urbanisty Seoul jest oszałamiające. (Źródło zdjęcia: Urbanista)

Analiza: tryb niskiej latencji może sprawić, że gracze porzucą swoje stare słuchawki

Dedykowane tryby o niskim opóźnieniu stały się coraz bardziej powszechną cechą prawdziwych bezprzewodowych słuchawek, choć nie zawsze w cenie Urbanista Seoul.

Oprócz tego, że problemy z synchronizacją ruchu ust podczas oglądania filmów i filmów należą już do przeszłości, brak opóźnień w efektach dźwiękowych podczas korzystania ze słuchawek z trybami o niskim opóźnieniu może mieć ogromny wpływ na immersję i wydajność podczas oglądania.

Naszą główną nadzieją jest to, że te nowe przyciski brzmią tak dobrze, jak wyglądają i działają, to recenzja, którą otrzymaliśmy od najnowszych słuchawek od Ubanista w Sztokholmie.

Dzisiejsze najlepsze oferty Urbanista Seul

Udostępnij to