Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów zazwyczaj chcą oddzielić Cię od świata zewnętrznego, zanurzając Cię w żywej scenie dźwiękowej, która ożywia dźwięk; tak nie jest w przypadku najnowszej pary słuchawek Creative.

Trafnie nazwane prawdziwe bezprzewodowe wkładki douszne Sensemore Air nadal mają aktywną eliminację szumów (ANC), która działa podobnie jak technologia w najlepszych słuchawkach z redukcją szumów, aby blokować zewnętrzne zakłócenia. Ale kiedy potrzebujesz lepszej świadomości sytuacyjnej lub chcesz porozmawiać bez konieczności wychylania głowy, możesz wrócić do trybu Sensemore.

Tryb Sensemore jest podobny do trybu otoczenia, z którego zaczęło korzystać wiele słuchawek i słuchawek z redukcją szumów. Jednak zamiast po prostu wyłączyć ANC i zmniejszyć głośność muzyki, tryb Sensemore wzmacnia zewnętrzny dźwięk, aby pomóc użytkownikom w odbiorze cichszych dźwięków, które mogły zostać pominięte w normalnym trybie otoczenia.

Jeśli szukasz pary słuchawek do podróży, mogą to być właśnie to, czego potrzebujesz, pozwalając Ci zrelaksować się przy ulubionej muzyce, ale także zwracać uwagę na otoczenie, gdy jedziesz pociągiem lub autobusem lub chodzenie do domu.

Tryb Sensemore zestawu słuchawkowego umożliwia prowadzenie rozmowy bez konieczności zdejmowania zestawu słuchawkowego (Źródło zdjęcia: Creative)

Oprócz tej przydatnej funkcji, słuchawki Sensmore Air wyglądają jak dość typowa para bezprzewodowych wkładek dousznych. Są dostarczane z etui ładującym, które może przywrócić do dwóch godzin ładowania wkładek dousznych w ciągu 10 minut i pomaga wydłużyć żywotność baterii z około 10 godzin do maksymalnie około 35 godzin (chociaż funkcje użytkowania, takie jak tryb Sensmore i ANC, prawdopodobnie zmniejszą się te czasy).

Mają certyfikat IPX5, co oznacza, że ​​są odporne na pot, co czyni je przydatnym towarzyszem podczas następnego treningu i prawdopodobnie jednymi z najlepszych słuchawek treningowych. Jeśli jednak Twój program fitness obejmuje kąpiel w basenie, najpierw użyj pączków Sensemorer Air.

Zawierają również elementy sterujące dotykowe, które można dostosować w aplikacji Creative, w której można również wprowadzać zmiany w korektorze, aby stworzyć scenę dźwiękową odpowiadającą Twoim upodobaniom. To powiedziawszy, nawet z najlepszymi bezprzewodowymi słuchawkami spodziewalibyśmy się, że jakość basów będzie nieco słabsza, bez względu na to, jak mocno je dopasujesz – najmniejsze przetworniki w słuchawkach często nie są w stanie dostarczyć mocy potrzebnej do naprawdę ekscytującego dźwięku. .

Słuchawki Sensemore Air są dość tanie, za 79.99 USD / 64.99 GBP (około 130 USD), więc nawet bez jednej z nadchodzących ofert w Czarny piątek może to być niedroga, ale niezawodna para do kupienia.

Nie mieliśmy okazji wypróbować prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych Sensemore Air, więc zalecamy przeprowadzenie dodatkowych badań przed zakupem pary w sklepie internetowym Creative (otwiera się w nowej pestaña). Pero, jeśli chcesz par de auriculares sólidos que le allowan tener una buena idea de lo que sucede su alrededor cuando los necesite, esta podría ser una doskonała opcja.

Udostępnij to